Türkiye'deki aileler neden çocuklarının hayallerine izin vermiyorlar?

Bildiğim gibi yani hocam daha önce konusunu burada açmıştım merak edenler profilimden bakabilir. Ayrıca İltica durumları ne alemde pek net bir bilgiye sahip değilim İltica konularında. Son olarakta Türkiye'de gerekli yatırımları yapıp yatırımları yurt dışına taşımak kolay mı? Örn. Yurt dışında Bordo Türk Pasaportuyla Gayrimenkul alabilir miyiz? İş kurmak vb. Şeyler.
Yurtdışı hayatı her ülkede değişir. Her ülkenin vergi sistemi farklı. Paraya vatandaşlık satan ülke benim bildiğim bi' Malta var. O da 50.000€ konut istiyordu galiba.

Yurtdışı hayatı her ülkede değişir. Her ülkenin vergi sistemi farklı. Paraya vatandaşlık satan ülke benim bildiğim bi' Malt var. O da 50.000€ konut istiyordu galiba.
İspanya'da en son bildiğim 250.000€ değerinde konut istiyordu sanırsam. Google amcaya aratınca öyle gördüm bir siteden. Vatandaşlık veya Oturum istenilen herhangi bir ülkenin içerisinde iş kurup ülkenin yerli vatandaşlarına istihdam sağlamak gibi.

İspanya'da en son bildiğim 250.000€ değerinde konut istiyordu sanırsam. Google amcaya aratınca öyle gördüm bir siteden. Vatandaşlık veya Oturum istenilen herhangi bir ülkenin içerisinde iş kurup ülkenin yerli vatandaşlarına istihdam sağlamak gibi.
Ya zaten bu euro kuru ile ev almak çok zor. Anca sülaleden 5 konut miras lazım. Yurtdışına adam akıllı lisans yapmayan üni dahi okumayan adamı almıyorlar.

Ya zaten bu euro kuru ile ev almak çok zor. Anca sülaleden 5 konut miras lazım. Yurtdışına adam akıllı lisans yapmayan üni dahi okumayan adamı almıyorlar.
Yurt dışına alınacak adamın alınacağı ülkeye bir yararı olması lazım zaten öyle eskiden olduğu gibi alınacak olan ülkenin parasını yeme devirleri bitti.

@shocktroop 13.000.000₺ bu kadar parayı Borsa'da kaç yılda yaparım? (Düzenli bir şekilde)

@Konyalı Bilgisiyarcı Hocam size önerim B planı olarak bu hayatta pasif geliriniz olsun uzun vadede hayat kurtarıyor. Ben mesela Borsa'ya yöneldim Okullarda bunları hiçbir öğretmen öğretmez bir öğrencisine.
O parayı yapmanın imkanı yok. Ancak THYde falan pilot olup, 100Bin TL maaş alman gerek.

@shocktroop 13.000.000₺ bu kadar parayı Borsa'da kaç yılda yaparım? (düzenli bir şekilde)

@Konyalı Bilgisiyarcı hocam size önerim b planı olarak bu hayatta pasif geliriniz olsun uzun vadede hayat kurtarıyor. Ben mesela Borsa'ya yöneldim okullarda bunları hiçbir öğretmen öğretmez bir öğrencisine.

Okuldaki öğrenmenlerin bir halt öğretmediklerini biliyorum şu anda mesleklerinde çalışanların yüzde kaçı öğrendiklerini uyguluyor pasif gelir işinde ise yaşım 14 olduğu için pek bir şey yapamıyorum borsalarda hesap açamıyorum zamanında çok fırsatlar kaçırdım ama kafamda bir plan var ve onu gerçekleştirebilirsem lise döneminde iyi bir cep harçlığıyla hayatımı devam ettiricem tavsiyeleriniz için sağ olun👍

O parayı yapmanın imkanı yok. Ancak THY'de falan pilot olup, 100bin TL maaş alman gerek.

Hocam Türkiye'de 11 bin civarı pilot var ve bunların hepsi 100bintl kazanmıyor ve eğitimleri bilmem kaç yıl.

Okuldaki öğrenmenlerin bir halt öğretmediklerini biliyorum şu anda mesleklerinde çalışanların yüzde kaçı öğrendiklerini uyguluyor pasif gelir işinde ise yaşım 14 olduğu için pek bir şey yapamıyorum borsalarda hesap açamıyorum zamanında çok fırsatlar kaçırdım ama kafamda bir plan var ve onu gerçekleştirebilirsem lise döneminde iyi bir cep harçlığıyla hayatımı devam ettiricem tavsiyeleriniz için sağ olun👍

Hocam Türkiye'de 11 bin civarı pilot var ve bunların hepsi 100bintl kazanmıyor ve eğitimleri bilmem kaç yıl.
Eğitimleri bilmem kaç yıl falan değil bi kere. En düşük pilot veya yardımcı pilot maaşı 50 Bin. Eğitimleri simülasyon ve eğitim ile 18 ay+ 4 yıl lisans. Etti sana 5 yıl+ 6 ay.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı