Türkiye'deki erkek kız ilişkileri hakkında genel bir sonuç

Genel olarak çok güzel bir konu, eline sağlık. Fakat katılmadığım bazı konular var.

erkeklerin de seçici olması gerekiyor.
Kadın arzulanan ve feminen, erkek ise kovalayan ve maskülen taraftır. Evrimsel sürecimize dayanarak, her erkek üreyemez. Üreyebilen azınlıkta olan erkekler ise değerli erkeklerdir ve toplum üzerinde söz sahibidir. Erkeklerin de üremeyi kovalamak yerine bu tarz bir seçiciliğe gitmesi onları bu konuda zayıflaştırır ve ortaya yozlaşmış toplumlar çıkar. Günümüzde sözde feminizm adı altında SJW'lerin dokunduğu her yeri mahvetmesi gibi.

Aslında Türkiye'deki problem kadınların seçici olması değil. Kadınlar dünyanın her yerinde seçici. Doğamız gereği böyle olması da gerekiyor. Türkiye'de daha çok geleneksel vs. durumlardan dolayı cinsellik abartı bir konumda. Bu da erkekleri tecrübesiz yapıyor. Bugün ortalama bir Türk erkeği kızlarla normal bir sohbet bile döndüremiyor. Bu da doğal olarak bazı kadınları boş bir kibre sokuyor. Ancak bunun çözümü erkeklerin de seçici olması değil, erkekler değerli değiller.

Son düzenleme:
@bbiwy aslında bu durumu tam tersine cidden döndürebilirdik. Kızlar çok fazla rağbet görüyor, gerçekten çok fazla rağbet gördükleri için de rahatlıkla bu şekilde davranabiliyorlar.

Sabah Tailand'a tek yönlü gidiş bileti alıyorum. Kızlar arkamdan koşacak sizde ağlayın😎(bekle ik dakika.. benim taksiye vericek param yok Tailanda uçuyorum?!)

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Olayı anlamadıysanız hocam Tailand'da yerli ladyboy çok fazla bu yüzden kadınlarda yurtdışından gelen erkeklere yöneliyor mecburiyetten.

Güzel bir konu olmuş, forumda çok fazla kişi kızlarla ne konuşacağını bile bilmediğinden dolayı birçok kişinin işine yarayacaktır. Kızların tek bir seçeneği olmadığını, alternatifleri olduğunu, bir anda tavırlarının 180 derece değiştiğini tecrübe ederek öğrenmek rezalet bir duyguydu, o günden beri bir kızla sevgili olmayı düşünüyorsam çok dikkat ediyorum. Neyse ki kimseye bağlanmıyorum, o yüzden bırakması kolay oluyor.

Basit birkaç tavsiye de ben ekleyeyim. Kızın karşısında özgüvenli olmanız şart ama suyunu çıkarmayın, bundan da rahatsız olan kızlar olabiliyor. Daha önceden fazla özgüvenli ve rahat davrandığım için red yediğim olmuştu :D Hoşlandığınız kız konuşmayı bile beceremeyen biriyse her zaman siz konu açıyorsanız direkt her yerden engelleyin ve iletişimi tamamen kesin, sabır testi gibi biriyle takılmak istemezsiniz. Bir kızdan hoşlanıyorsunuz diye kendinizi ona göre planlamayın, yapacağınız aktiviteleri yaptıktan sonra kızı ararsınız. Bunu özellikle ergenler için söylüyorum kız peşinde koşmak yerine kendinizi geliştirin, kendini bulunmaz Hint kumaşı sanan egolu - gereksiz kızlarla vakit geçirmek yerine kendiniz için faydalı çok daha fazla şey yapabilirsiniz.

Güzel bir konu olmuş, forumda çok fazla kişi kızlarla ne konuşacağını bile bilmediğinden dolayı birçok kişinin işine yarayacaktır. Kızların tek bir seçeneği olmadığını, alternatifleri olduğunu, bir anda tavırlarının 180 derece değiştiğini tecrübe ederek öğrenmek rezalet bir duyguydu, o günden beri bir kızla sevgili olmayı düşünüyorsam çok dikkat ediyorum. Neyse ki kimseye bağlanmıyorum, o yüzden bırakması kolay oluyor.

Basit birkaç tavsiye de ben ekleyeyim. Kızın karşısında özgüvenli olmanız şart ama suyunu çıkarmayın, bundan da rahatsız olan kızlar olabiliyor. Daha önceden fazla özgüvenli ve rahat davrandığım için red yediğim olmuştu :D Hoşlandığınız kız konuşmayı bile beceremeyen biriyse her zaman siz konu açıyorsanız direkt her yerden engelleyin ve iletişimi tamamen kesin, sabır testi gibi biriyle takılmak istemezsiniz. Bir kızdan hoşlanıyorsunuz diye kendinizi ona göre planlamayın, yapacağınız aktiviteleri yaptıktan sonra kızı ararsınız. Bunu özellikle ergenler için söylüyorum kız peşinde koşmak yerine kendinizi geliştirin, kendini bulunmaz Hint kumaşı sanan egolu - gereksiz kızlarla vakit geçirmek yerine kendiniz için faydalı çok daha fazla şey yapabilirsiniz.
Ben de bir ekleme yapayım.

Kızların tek bir seçeneği olmadığını, alternatifleri olduğunu, bir anda tavırlarının 180 derece değiştiğini tecrübe ederek öğrenmek rezalet bir duyguydu
Bu farkına varış duygusu rezalet olabilir, fakat kızların yaptığı davranış rezalet değil. Sizin de bolluk zihniyetine erişmeniz, tabak çevirmeniz, alternatiflerinizin olması gerekli.

Kızların tavırlarının 180 derece değişmesi, onların kimyasını iyi bilen erkekler tarafından anlaşılabilen ve öngörülen bir şeydir, lehine de kullanabilirsin.

@T21 kendinizi bir kızın yerine koyun derim. Siz olsaydınız bakar mıydınız? Şahsen kendimi bir kızın yerine koyuyorum ve cevap veriyorum ki bakmazdım. Kendisine hayrı olmayan adamın, bana nasıl hayrı olacak ki?

@T21 kendinizi bir kızın yerine koyun derim. Siz olsaydınız bakar mıydınız? Şahsen kendimi bir kızın yerine koyuyorum ve cevap veriyorum ki bakmazdım. Kendisine hayrı olmayan adamın, bana nasıl hayrı olacak ki?
Doğal seçilim.
Çiftleşmek için kalifiyeli değilsen elenirsin, sonuçta elimin altında birçok seçenek var değil mi?

Geri
Yukarı