Türkiye'deki Pakistanlılardan "Türk kadınları bizim olacak!" paylaşımları!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yabancılardan kastın Avrupa'lı asyalı Amerikalı sanırım çöl faresi değil.

Fark etmiyor hem onlar hem de Suriyeli, mısırlı, pakistanlı, İran'lı, Afganistan'lı,
Artık gördüğüm kadarıyla Türk erkeklerini Türk kızları pek tercih etmiyor bir arada zaten sürekli Kürt erkekleriyle Türk kızları birlikte oluyordu şimdi de zaten yukarıda saydığım milletler oluyor.

Sonsuz ban yemek istemiyorum, nefes al, nefes ver. Nefes al, nefes ver.

Hala Akp'ye oy verecek insan kırıntıları varsa ben bir şey demiyorum.

Ulan alıcaksın eline tesbihi, koyacaksım beline tabancayı toplanacaksın, bunları...
-Bu mesaj TR Server sahipleri tarafından yargı amacıyla arşivlendi. Powered by Silivri

Fark etmiyor hem onlar hem de Suriyeli, mısırlı, pakistanlı, İran'lı, Afganistan'lı,
Artık gördüğüm kadarıyla Türk erkeklerini Türk kızları pek tercih etmiyor bir arada zaten sürekli kürt erkekleriyle Türk kızları birlikte oluyordu şimdi de zaten yukarıda saydığım milletler oluyor.

Eğer Türkler kendi ırklarıyla evlenseydi şu anda dünya Türklerindi.

Bunlar bir medeniyet olamaz ya da insan.

Arkadaşlar, Türkiye'deki kekoları, abazaları, arizona kertenkelelerini anlatmamıza gerek yok, bizim içimizdede yığınla böyle davar bir kitle mevcut, her millette olduğu gibi.
Birkaç tiktokçu asalak sebebiyle, koca bir ülkeye ve millete ırkçılık yapmak çocukluk.
Bu videoyu çeken hıyar ağası sınır dışı edilmeli tabii ki öncelikle.

Bİr değil, iki değil, üç değil... Sen hiç böyle keko gördün mü?
Bizim milletimizden böyle insanlar varsa bile biz onlar ile yaşamak zorundayız. Ne olursa olsun bizim insanımız. Ama senin sırtına semeri vuran uzun adam bunları borusunun keyfine buraya getirdiyse ırkçılık da yaparım, ayrımcılık da. Milletini de "severim" ülkesini de.

Arkadaşlar, Türkiye’deki kekoları, abazaları, arizona kertenkelelerini anlatmamıza gerek yok, bizim içimizdede yığınla böyle davar bir kitle mevcut, her millette olduğu gibi.
Bir kaç tiktokçu asalak sebebiyle, koca bir ülkeye ve millete ırkçılık yapmak çocukluk.
Bu videoyu çeken hıyar ağası sınır dışı edilmeli tabii ki öncelikle.

Bacha bazi, pedofili ve çocuk evlilikler maalesef o koruduğun koca ülkelerin kültürü durumda. Bunu görmezden gelemezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı