Türkiye'den alınan IPTV yurt dışında kullanılabilir mi?

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Türkiye üzerinden alınan IPTV'ler yurt dışında kullanılabilir mi? Türkiye'de 2 kat daha ucuz. Oradan alıp yurt dışında kullansam fark edip yasaklarlar mı? Veya maddi bir cezası var mı?

Yasak zaten. Yurt dışında da yasak, memlekette de yasak.
Nereden alırsanız alın adresi veya dosyayı kullanınca içerik açılır.

Ülkemizde ve yurt dışında IPTV'ler yasak değildir.
IPTV hizmetinin açılımları mevcut. Siz IPTV üzerinden kaçak yayın izliyorsanız bu yasaktır ama IPTV üzerinden yerel bir kanal izliyorsanız bu yasak değil yasaldır. IPTV internet üzerinden yayın demektir. Bunun nesi yasak?
Benim evimde uydu çekmiyor diyelim. Mecbur IPTV kullanmam gerekecek neden yasak olsun bu?

IPTV hizmetinin açılımları mevcut. Siz IPTV üzerinden kaçak yayın izliyorsanız bu yasaktır ama IPTV üzerinden yerel bir kanal izliyorsanız bu yasak değil yasaldır. IPTV internet üzerinden yayın demektir. Bunun nesi yasak?
Benim evimde uydu çekmiyor diyelim. Mecbur IPTV kullanmam gerekecek neden yasak olsun bu?
Hangi IPTV'yi tavsiye edersiniz. Korner, Platinium vb.

Haklısınız, pardon.
Aslında ben de şifreli platformları, telif hakkı olan film, dizi, belgesel gibi içerikleri kastetmek istedim ama mesajım öyle görünmüyor.

Diğer yandan ulusal kanallar için de böyle platinium, gold gibi paketler de aranmaz.

VPN kullanımına izin vermeyen yayıncılardan kullanırsanız Türkiye diye aldığınız yayını izlemeyezsiniz zaten ama VPN izni olan yayıncılarda genelde fark ediyor alanın yurt dışı olduğunu yurt dışına da euro ile pahalı satıyorlar ama Türk hesap alırsanız farkederse yayını da kapatabilirler sıkıntılı iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı