Türkiye'nin Durumu

:D dostum dostum kulağın çınlasın. 1. ben siyasetçileri sevmem, parti de tutmam. 2. Afrika' ya, Libya' ya, Suriye' ye yardım yapılmıyor mu ondan bahsettim seni kudurtan ne? benim rızkım azalsın oradaki aç insanlara gitsin sıkıntı yok ama cebim param görsün. 3. Biz de biliyoruz ekonomik, refah, eğitim durumunu tekrar söylemene gerek yoktu. Tartışmak istersen buyur.
Yardım etmek hiç bir işe yaramaz, gelişmiş ülkelerin Afrika'ya zamanında hangi yardımları yapıp şimdi nerelerde olduğunu gördük. Eğer ki yapılan yardımları haklı buluyorsan bunları diyorum, kendi ülkemize bakamıyorken başka ülkelere yardım yapmak mantık dışı. Suriyelileri ülkemize aldık, ülkemize yerleşip binlerce çocuk yaptılar. Suriyeli nüfusu bizim ülke de 5 milyonu geçik, bunları savunamazsın.

Yardım etmek hiç bir işe yaramaz, gelişmiş ülkelerin Afrika'ya zamanında hangi yardımları yapıp şimdi nerelerde olduğunu gördük. Eğer ki yapılan yardımları haklı buluyorsan bunları diyorum, kendi ülkemize bakamıyorken başka ülkelere yardım yapmak mantık dışı. Suriyelileri ülkemize aldık, ülkemize yerleşip binlerce çocuk yaptılar. Suriyeli nüfusu bizim ülke de 5 milyonu geçik, bunları savunamazsın.
Bana patladığın yorumda dikkatini çekersem Afrika dedim sadece, Libya zorunlu yardımdı, Suriye'yi ben de sevmiyorum. Adamlar ülkemde dükkan açmış sadece kendilerinden alışveriş yapıyor, dillerini serbestçe konuşabiliyor, sana düşmanmış gibi muamele yapıyor bundan din kardeşi mi olur yarın olay çıkartırlar.. nasıl bir de nüfusuna alırsın arap kafalısı...

Son düzenleme:
Yaşasın ırkımız Çin'e bedel kırkımız yani. İyiyiz oğlum. Özellikle ekonomi çok iyi(!)

Ek olarak Silivri soğuktur.

Kimse kusura bakmasın, millet beni diktatör ülke diye gösterecek diye dış politikayi salamam, millet özgürlük adı altında aptallık yapacaksa özgürlükleri batsın! Yazık, Libya gibi meseleleri nasıl ele almışsınız. Ortada pasaport vize dalgasından daha önemli bir şey var ama kim nasıl görmek isterse öyle bakıyor.

Geri
Yukarı