Türkiye’nin en iyi forum sitesi Technopat Sosyal teşekkürler

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar geçen gün diğer forumlarda geziniyordum. Bir forum sitesi var nefret edici ve çok saçma. Adını şimdi söylemek istemiyorum reklam olur diye ama adının sonu *****delete.net. Siteye girdim forum yazdım ama ortamına hiç alışamadım çok tuhaf. Siyaset konusu açan var, cinsel konu açan var ve daha fazlası. Yazım kurallarına uyma diye bir şey yok. Muhtemelen buranın ortamına alıştığından dolayı orası tuhaf gelmiş olabilir. Mesela birisi konu açıyor 4-5 kişi cevap veriyor üye sayısı az muhtemelen. Burada bir konu açıyorsun maşallah 10-20 kişi ama eğer konu ilgi çekici ise 60-70 ve ya daha fazla kişi cevap yazıyor teşekkürler. Kısacası bana göre Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli forum sayfası Technopat daha üstü yok. Tüm Technopat ekibine ve moderatörlerine teşekkürler.

İşte böyle olmasının sebebi de bazı arkadaşların şikayet etmiş olduğu o gayet normal kurallar. Kurallar bir ortamı daha iyi hale getirmek için vardır, zorluk çıkarmak için değil. Bu sebeple yönetim gayet başarılı yürütüyor sosyalin ortamını. Ortaya da, her yaştan her kesimden insanın kendince bir şeyler bulduğu bir ortam çıkmış oluyor.

Arkadaşlar geçen gün diğer forumlarda geziniyordum. Bir forum sitesi var nefret edici ve çok saçma. Adını şimdi söylemek istemiyorum reklam olur diye ama adının sonu *****delete.net. Siteye girdim forum yazdım ama ortamına hiç alışamadım çok tuhaf. Siyaset konusu açan var, cinsel konu açan var ve daha fazlası. Yazım kurallarına uyma diye bir şey yok. Muhtemelen buranın ortamına alıştığından dolayı orası tuhaf gelmiş olabilir. Mesela birisi konu açıyor 4-5 kişi cevap veriyor üye sayısı az muhtemelen. Burada bir konu açıyorsun maşallah 10-20 kişi ama eğer konu ilgi çekici ise 60-70 veya daha fazla kişi cevap yazıyor teşekkürler. Kısacası bana göre Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli forum sayfası Technopat daha üstü yok. Tüm Technopat ekibine ve moderatörlerine teşekkürler.

Forum konusunda ben bir rekabet olduğunu sanmıyorum Technopat tektir ve en iyisidir.

cinsel konu açan var

Yeni konular

Geri
Yukarı