Neden en iyi forum Technopat?

Çünkü görünümü 2006'dan kalma görünmüyor.

Son düzenleme:
Saçma işte. Madem Türkçeye bu kadar önem veriyoruz, bir uzun cümle anlamaktan aciz miyiz?
Türkçe kurallarına önem gösteriyorlar sadece olay bu.

Çoğunlukla bilgisiz insanlardan oluşuyor. Bir ürünü denemeden yok "Kronik sorunu var. Alınmaz!"falan diyen toxic insanlarla dolu.
Çoğu ürünün kronik sorunu var evet ama öyle insanlar ne yazık ki mevcut evet. Örneğin iPhone 14, Nintendo Switch, Dualsense gibi ürünlerin çoğu kronik sorunlu.

Türkçe kurallarına önem gösteriyorlar sadece olay bu.

Çoğu ürünün kronik sorunu var evet ama öyle insanlar ne yazık ki mevcut evet. Örneğin iPhone 14, Nintendo Switch, DualSense gibi ürünlerin çoğu kronik sorunlu.

Hayır sadece belli marka fanboyluğu yapanlar diyor. İllaki bazı ürünlerde sorun olur ama forumdaki çoğu adam marka sevdalısı olduğundan yapıyor. Ayrıca Türkçe kurallarıyla sık noktalama işareti kullanmanın uzaktan yakından alakası yok. Sonuçta burada yabancı yok, herkes birbirini anlıyor. Kelimeler düzgün yazılsın ve noktalamalar doğru koyulsun yeter. İki kelimede bir nokta atmakla Türkçe kuralına uyulmuş olunmuyor.

Kurallar acilen düzeltilmeli özellikle ban süreleri ben reklam içerikli mesaj attığım için (aslında atmadım) 1 ay ban yedim 15 gün olsa daha iyi olur Technopat'a 1 ay değil daha geç bir süre sonra giriş yaptım d*n*n*m a*ş*vi kullandığım için Technopat'ı unuttum yazım kuralları 1 saat ceza çok saçma 1 dakika olmalı en fazla yazım yanlışı olan mesajı alıntılama 1 saat bazı cezalar Technopat'tan soğutuyor beni.

Elindeki telefonla büyümüş nesillerin iletişim yeteneklerinin "tşk qnq XDXD" ile sınırlandırıldığının fark edilmediği günümüzde, bir soruya cevap alabilmek için beyinlerinin iletişim alanlarında keşfedilmemiş derinliklerine yönlendiriyor kullanıcıları.

Hatta o derinliklerde, bazı soru sahipleri aydınlanıp aslında o sorunun münferit olmadığını anlıyor ve foruma bir şey yazıp cevap beklemektense önceki çözümleri arıyorlar. Bu da ülkemize, gezegenimize katkı sağlıyor.

Tabi hepsi ikinci seviyeye geçemiyorlar oyunları walkthrough ile oynamaktan olsa gerek.

Bu espiriler bir yana, hem moderatörler hem kullanıcılar tatlı-ekşi sos mahiyetinde ortaya bir şeyler koyuyorlar. Kendine has lezzeti olan bir forum ortamı oluşturuyor bu.

Saçma işte. Madem Türkçeye bu kadar önem veriyoruz, bir uzun cümle anlamaktan aciz miyiz?

Güzel forum ama uyarı sebepleri çok saçma. Yazım kuralını geçtim de uzun cümle kurmaktan ban yemek nedir abi? Beni Türkçe hocam zorlamıyor bu kadar konuşma sınavında.

Sebebi SEO. Senin o saçma Türkçenle yazılan mesajların Technopat'ı aşağıya çekiyor. Hiç yazmasan daha yararlı yani.

Geri
Yukarı