Türkiye’nin en iyi forum sitesi Technopat Sosyal teşekkürler

Hocam benim dediğim *****delete.net e gidip bakın oradaki cinsel konular daha kötü. Akıllı prezervatif tanıtımı yapan var😅 ve cinsel ilişkiye girmiş kişiler problemlerini yazıyor 😂falan çok saçma yani böyle özel konuların yazılması. Sizin dediğiniz şey sağlık sorunları gibi yani adam penisi ile ilgili soru sormuş bunda bir sorun yok ama onların soruları cinsel ilişkiye girdim böyle oldu falan filan özel konular ve çoğu çok saçma.😅
👆👆

Bizde cinsel konu açan yok mu? D şaka bir yana en aklıbaşında forum burası.

Yukarıdaki yazdığıma bir bakın 🤣

Bizim forumda siyaset konusu açılmıyor mu? Konu direkt olarak siyasetle alakası olmasa bile ufak bir cümlede bile konu siyasete kayabiliyor. Daha geçen benim siyasi görüşümü deşifre etmeye çalışan bir arkadaş geldi.

Hocam ceza alırım diye öyle yazdım :)

SDN forum da cinsel konu he... Ütün forumlarda var Technopat'te sanki hiç yok ve noktalamaya bence gerek yok bence kimse nokta ya da büyük harfle başlamadı diye onun konusuna cevap vermez ya da ondan tiksinmez SDN forumda biraz rahat davranıyor ama Technopat daha resmi.
Hocam benim dediğim *****delete.net e gidip bakın oradaki cinsel konular daha kötü. Akıllı prezervatif tanıtımı yapan var😅 ve cinsel ilişkiye girmiş kişiler problemlerini yazıyor 😂falan çok saçma yani böyle özel konuların yazılması. Sizin dediğiniz şey sağlık sorunları gibi yani adam penisi ile ilgili soru sormuş bunda bir sorun yok ama onların soruları cinsel ilişkiye girdim böyle oldu falan falan özel konular ve çoğu çok saçma.😅
👆👆

Yukarıdaki yazdığıma bir bakın 🤣

Orası daha anarşi bir yer daha rahat Technopat çok resmi.
Akıllı prezervatif tanıtımı yapan var😅
orada reklama izin veriyorlar ama sadece 1 kereliğine.

SDN forum da cinsel konu he... Ütün forumlarda var Technopat'te sanki hiç yok ve noktalamaya bence gerek yok bence kimse nokta ya da büyük harfle başlamadı diye onun konusuna cevap vermez ya da ondan tiksinmez SDN forumda biraz rahat davranıyor ama Technopat daha resmi.

Orası daha anarşi bir yer daha rahat Technopat çok resmi.

Orada reklama izin veriyorlar ama sadece 1 kereliğine.

Benim orada en sevmediğim şeylerden biri de siyaset konuları açıyorlar bir taraf başka tarafa laf atıyor falan falan yani iyiki Technopat’ta böyle siyasi konu açma gibi bir şey yokmuş ona seviniyorum.

Arkadaşlar geçen gün diğer forumlarda geziniyordum. Bir forum sitesi var nefret edici ve çok saçma. Adını şimdi söylemek istemiyorum reklam olur diye ama adının sonu *****delete.net. Siteye girdim forum yazdım ama ortamına hiç alışamadım çok tuhaf. Siyaset konusu açan var, cinsel konu açan var ve daha fazlası. Yazım kurallarına uyma diye bir şey yok. Muhtemelen buranın ortamına alıştığından dolayı orası tuhaf gelmiş olabilir. Mesela birisi konu açıyor 4-5 kişi cevap veriyor üye sayısı az muhtemelen. Burada bir konu açıyorsun maşallah 10-20 kişi ama eğer konu ilgi çekici ise 60-70 veya daha fazla kişi cevap yazıyor teşekkürler. Kısacası bana göre Türkiye'nin en iyi ve en kaliteli forum sayfası Technopat daha üstü yok. Tüm Technopat ekibine ve moderatörlerine teşekkürler.

Shiftdelete önceden en sevdiğim forumdu.

Geri
Yukarı