Türkiye'nin ilk Yerli Mafya Oyunu Alparslan'ın traileri paylaşıldı

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Geçenler bir haber sitesinde gezerken bu oyunu gördüm. Sizlerle de paylaşmak istiyorum. Aklıma direkt yerli ve mili Türkiye'nin en iyi FPS oyunu (!) Zula geldi. Zula'nın şu anki halini zaten biliyorsunuz. Büyük bir işe girişilmiş yine. Erzurum gibi çıkışında çakma bir oyun görmeyiz diyelim. Sizler ne düşünüyorsunuz? İyi bir oyun olur mu yoksa oyun demeye bin şahit mi deriz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak: Türkiye'nin İlk Mafya Oyunu: Alparslan

Son düzenleme:
Geçenler bir haber sitesinde çıkarken bu oyunu gördüm. Sizlerle de paylaşmak istiyorum. Aklıma direkt yerli ve mili Türkiye'nin en iyi FPS oyunu Zula geldi. Zula'nın şu anki halini zaten biliyorsunuz. Büyük bir işe girişilmiş yine. Erzurum gibi çıkışında çakma bir oyun görmeyiz diyelim. Sizler ne düşünüyorsunuz? İyi bir oyun olur mu yoksa oyun demeye bin şahit mi deriz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Deneysel bir şeyler olmuş.

Türk milletinin yerli ve milli takıntısı nedir anlam veremiyorum. Ben mesela Amerika'da bir oyun geliştirilip piyasaya sürüldüğü zaman yerli ve milli oyun diye pazarlandığını duymadım. Kaldı ki ne zaman yerli ve milli diye bir oyun piyasaya çıksa genelde çöp oluyor. Bunun örneklerini çok gördük.

Salın artık şu yerli ve milli muhabbetini. Bıktık.

Kanka leş duruyor be ne gerek var küçük paralarla böyle oyunlara girişmeye yap 2D aksiyon ne bileyim simülasyon vs. yap bütçeni büyüt ekibini büyüt öyle girişin böyle işlere bu ne abi rezillik.
Erzurum silahlı V2'si gibi duruyor ancak oyun çıkmadan oyunu gömmek istemem. Çıkınca iyi bir şey olmasını hepimiz isteriz tabi ama zor duruyor bu haliyle.

Geçenler bir haber sitesinde çıkarken bu oyunu gördüm. Sizlerle de paylaşmak istiyorum. Aklıma direkt yerli ve mili Türkiye'nin en iyi FPS oyunu Zula geldi. Zula'nın şu anki halini zaten biliyorsunuz. Büyük bir işe girişilmiş yine. Erzurum gibi çıkışında çakma bir oyun görmeyiz diyelim. Sizler ne düşünüyorsunuz? İyi bir oyun olur mu yoksa oyun demeye bin şahit mi deriz?

Yani umarım ama tecrübeleri yoksa bence bir beklentiye girilmemeli çünkü çoğu tecrübesi olmayan yeni yeni bu işe girenlerin ilk oyunu olmuyor 2. yaptıkları oyun düzgün bir şey oluyor genelde.

Geri
Yukarı