Yerli korku oyunu The House trailer YouTube'da yayınlandı

metbey

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba,
Kendi geliştirdiğim oyunumun fragmanını yayınladım. En azından oyundan görüntüler koyarak sizlere göstermek istedim.
Yaklaşık 5 aydır geliştiriyorum aslında daha önce başlamış olabilirim fakat yaklaşık 2 ay YKS sınavından dolayı hiç dokunamadım. Oyunum neredeyse bitti.
Düşündüğüm çıkış tarihi 01.09.2022 çünkü oyunun hatasız bir şekilde çıkmasını istiyorum.
Videonun linki aşağıda. Yorumlarınızı bekliyorum. Evet tek videodan pek bir şey söylenemez ama yakında bir oynanış videosu da paylaşacağım.
Ayrıca oyun için başvuruyu Epic Games'e gönderdim. Cevaplarını bekliyorum. Zaten Steam üzerinden de ulaşılabilecek.
Trailer:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
Kendi geliştirdiğim oyunumun fragmanını yayınladım. En azından oyundan görüntüler koyarak sizlere göstermek istedim.
Yaklaşık 5 aydır geliştiriyorum aslında daha önce başlamış olabilirim fakat yaklaşık 2 ay YKS sınavından dolayı hiç dokunamadım. Oyunum neredeyse bitti.
Düşündüğüm çıkış tarihi 01.09.2022 çünkü oyunun hatasız bir şekilde çıkmasını istiyorum.
Videonun linki aşağıda. Yorumlarınızı bekliyorum. Evet tek videodan pek bir şey söylenemez ama yakında bir oynanış videosu da paylaşacağım.
Ayrıca oyun için başvuruyu Epic Games'e gönderdim. Cevaplarını bekliyorum. Zaten Steam üzerinden de ulaşılabilecek.
Trailer:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam oyun tanıtımından çok mekan tanıtımı gibi olmuş oyuna dair şeyler koymanız daha iyi olabilirmiş.

Hocam oyun tanıtımından çok mekan tanıtımı gibi olmuş oyuna dair şeyler koymanız daha iyi olabilirmiş.
Evet onu ben de düşündüm ama zaten çok yakında bir oynanış videosu atacağımdan dolayı sadece böyle bir oyunun yapımından bahsetmek için yaptım diyebilirim. Teşekkürler yorumunuz için.

Oyunu geliştiren arkadaş Steam'de oyun yayınlamak için 100 dolar verebilmeyi göze almış ama, bir hostingle domain almak için 300 TL verememiş. Sıfır profesyonellik.

2.jpg

Oyunu geliştiren arkadaş Steam'de oyun yayınlamak için 100 dolar verebilmeyi göze almış ama, bir hostingle domain almak için 300 TL verememiş. Sıfır profesyonellik.

Eki Görüntüle 1448031
Yorumun için teşekkürler fakat Web sitesini sadece Epic Games istediği için oluşturdum zaten öyle bir planım yoktu. Ayrıca Steame 100 dolar vermek ayrı bir mesela Domain almak ise ayrı bir mesele. Lütfen bu kadar hırslı yargılamadan önce nedenini de sorabilirsin. Dediğim gibi sadece Epic Games istediği için.

Yorumun için teşekkürler fakat Web sitesini sadece Epic Games istediği için oluşturdum zaten öyle bir planım yoktu. Ayrıca Steam'e 100 dolar vermek ayrı bir mesela domain almak ise ayrı bir mesele. Lütfen bu kadar hırslı yargılamadan önce nedenini de sorabilirsin. Dediğim gibi sadece Epic Games istediği için.
Anladım. Size tavsiyem, bir projeye başlamadan önce maliyetleri vs. hesaplayın. Sonradan sıkıntı çekmezsiniz. Yayınlandıktan sonra beni etiketlerseniz destek olabilirim. Kolay gelsin.

Anladım. Size tavsiyem, bir projeye başlamadan önce maliyetleri vs. hesaplayın. Sonradan sıkıntı çekmezsiniz. Yayınlandıktan sonra beni etiketlerseniz destek olabilirim. Kolay gelsin.
Maliyet olarak her şeyi göze aldım. Ve açıkcası şuan da bilinen o türk yapımı korku oyunlarından hikaye olarak çok daha iyi oalcağını düşünüyorum. En azndan etrafı dolaşarak key spawn olarak ilerlemicek :) bu hafta sonu veya haftaya oynanış videosu da yayınlanacak tkerar burdan duyuru yapacağım. Teşekkürler.

Herkese merhaba,
Trailer:

Mekan tasarımı hoş duruyor umarım Erzurum gibi milliyetçilik givi şeyleri sömürmek yoktur aklınızda
Elinize sağlık şimdiden

Mekan tasarımı hoş duruyor umarım Erzurum gibi milliyetçilik givi şeyleri sömürmek yoktur aklınızda
Elinize sağlık şimdiden
Türk oyunlarının beğenilmeyen yönlerini kesinlikle almadım. Ve oyunun hikayesinde cin yok :) (türk korku oyunu olduğu için söyledim) Yorumunuz için teşekkürler.

Trailer güzel duruyor yerli Türk oyunu hayırlı olsun destekleriz etiketle cıkınca.
Teşekkür ederim. Yakında oynanış videosu da paylaşılacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı