Türkiye'nin ilk Yerli Mafya Oyunu Alparslan'ın traileri paylaşıldı

Kapak fotoğrafında "V" harfi yerine "W" harfi kullanılması canımı sıktı. Bu bir yana Türkler mafya oyunlarında başarılı olabilir. Milletimiz bu tür şeylere yatkın.

Türk milletinin yerli ve milli takıntısı nedir anlam veremiyorum. Ben mesela Amerika'da bir oyun geliştirilip piyasaya sürüldüğü zaman yerli ve milli oyun diye pazarlandığını duymadım. Kaldı ki ne zaman yerli ve milli diye bir oyun piyasaya çıksa genelde çöp oluyor. Bunun örneklerini çok gördük.

Salın artık şu yerli ve milli muhabbetini. Bıktık.

Amerika'da yerli millet yok çünkü 😗. Burada biz bize olduğumuz için "yerli ve milli"'nin arkasına hep sığınılacaktır maalesef... Oyun da mobil oyun olarak çıkarsa eyvallah da PC'ime indirmeye utanırım, açık konuşmak gerekirse...

Gta vice city'deki ağaç modelleri bundan iyidir bu ne aga yaprağın ağacı var
1697903286003.png

Erzurum'un şehir hali.

Oyun umarım iyi olur ama trailer'dan bir şey beklenilmez bence. Trailer'da gördüğüm tek adam gibi şey otobüs şirketlerinin isimleri otobüslerin üstünde.

Neden sürekli mafyatik içerikli oyunlar yapmaya kalkışıyoruz, ve genelde hep yapmak istenilen oyunlar kağıt üstünde iyi bütçe harcanması gereken büyük oyunlar yapılmaya çalışıldığı için çoğu firma bu yükün altında kalkamıyor ve ortaya kalitesiz sonuçlar çıkıyor. Daha minimal yada basit işler yaparak da popülarite kazanılmaya çalışılabilir. Örneklerini çok gördük. Yani illa GTA veya benzerleri gibi savaş aksiyon içeren açık dünya oyunları yapmamıza gerek yok bence.

Bu grafiklerle hikaye oyunu oynanmaz bu zamanda. Bunu oynayacağıma giderim başka oyun oynarım. GTA San Andreas zamanında değiliz ki onun gibi grafiklerle oyun yapın. Ekibiniz yoksa daha küçük çaplı oyunlar yapın en azından oynanabilir olsun. Hikayesi mükemmel ötesi olsun ki oynansın. Yoksa grafik yüzünden zaten kaybetti.

Hocam San Andreas bu play store oyununu grafiklerde bile sollar😃

Geri
Yukarı