Türkiye'nin vergi sorunu ve acı gerçekler

@BilgisiZz @Carven @EnesTemiz33 susayım diyorum ama kahkaha atıyorsunuz. Madem biz cahiliz siz çok zekisiniz gidin cumhurbaşkanı olun. Ben sizde Sadece Enes ve Neo Toprak fanları dışında bir şey göremiyorum. Halk ne diyorsa onun dediği olur, demokratik bir ülkedeyiz. Gidip te milleti x partisine oy attı diye ona cahil diyenler asıl cahilin ta kendisidir.
@BilgisiZz Ayrıca "Ölseler de kurtulsak." lafınız bunu destekliyor.

@BilgisiZz @Carven @EnesTemiz33 susayım diyorum ama kahkaha atıyorsunuz. Madem biz cahiliz siz çok zekisiniz gidin cumhurbaşkanı olun. Ben sizde Sadece Enes ve Neo Toprak fanları dışında bir şey göremiyorum. Halk ne diyorsa onun dediği olur, demokratik bir ülkedeyiz. Gidip te milleti x partisine oy attı diye ona cahil diyenler asıl cahilin ta kendisidir.
Aynen aynen her yıl seçimlerde olan haksızlığı görme, yolsuzluğu görme, adaletsizliği görme gel burada laf kalabalığı yap. Sana damı gemicik aldılar yoksa?

Kısmen haklımsı gibisin. Demokratik ülkede hükümetten memnun olanlar olmayanlardan fazlaysa yapacak bir şey yok.

Neo ve Enes'i izlerim çünkü kendileri kültürlüdür. En azından bir şeyler katarlar. Ama sen dostum, sen hiçbir şey katmıyorsun be güzel dostum. Sana çok ilginç birşey söyleyeceğim. İnternet kullanıyorsun değil mi ? Cevabı evet yoksa şuan burada olmazdın. İnternet kullanımından "DEPREM VERGİSİ" alındığını biliyor muydun ?

Bunlara oy verenlere cahil deme hakkına sahibiz çünkü kendileri zamanlarında çok küçük şeyleri, çok büyükmüş gibi anlatırlar. Araştırmadan, sadece "Bağın buğ adağğmm yolğ yaptığ yaw" derler.

Kardeşim insanlar korkusundan çıkıp ta bir şey diyemiyor anında fetöcü bilmem ne diye yargılanıp suçlu bulunuyorlar. Bunlar olduktan sonra bana oylarda sahtekarlık yok kafası yaşatma.
Sahtekarlık yok demedim olduğunu düşünüyorsan çıkıp mahkemeye başvuracaksın burada çoğunun yaşı 18 i geçmeyen bireyler ile beyin fırtınası yapmak anlık olarak sana bir katkı sağlamaz.

Sahtekarlık yok demedim olduğunu düşünüyorsan çıkıp mahkemeye başvuracaksın burada çoğunun yaşı 18 i geçmeyen bireyler ile beyin fırtınası yapmak anlık olarak sana bir katkı sağlamaz.
Bir insanın yaşı 18'i geçmediğinde sana bir faydası olmaz değil mi ? Beni bayağı bir etkiliyorsun.

Geri
Yukarı