Türkiye'nin vergi sorunu ve acı gerçekler

Yıllardır size laf bulmaktan bıktım, usandım. Bakın işinize, yeter artık! Neymiş sorgulayacakmışız, önce vatanı sevmeyi ve korumayı öğrenin!
Lan her şeye inanarak vatanın anasını ağlattınız. Biz sorgulayınca mı sıkıntı çıkıyor? Madem korkacak bir şeyiniz yok bırakın sorgulayalım onlarda cevap versin. Burada konuşturma insanları! ÖĞHHH Allah'ım kusuyorum bu cahillik nedir?

Beyler bu arada sözde vatan seviciden daha fazla vatanımızı önemsiyoruz ki sorgulayıp yanlış olanları bulup düzeltmeye çalışıyoruz.

@Assecreed @BilgisiZz @EnesTemiz33 @Carven bir bırakın şu kahkaha atmayı. Size ne benim düşüncemden? Millet x partisine oy veriyorsa kazanan X partisidir ve X partisinin dedikleri yapılmalıdır.
Ayrıca @bitwise sizin sözünüzün tam tersini söylemesine rağmen onun mesajına beğeni attınız @Carven ve @BilgisiZz , o zaman bana niye karşı çıktınız? Rütbe ayrımı yaptığınız çok belli, sizin gibi asıl cahillerle daha fazla uğraşmak istemiyorum. Adınız gibisiniz @BilgisiZz

@Assecreed @BilgisiZz @EnesTemiz33 @Carven bir bırakın şu kahkaha atmayı. Size ne benim düşüncemden? Millet x partisine oy veriyorsa kazanan X partisidir ve X partisinin dedikleri yapılmalıdır.
Ayrıca @bitwise sizin sözünüzün tam tersini söylemesine rağmen onun mesajına beğeni attınız @Carven ve @BilgisiZz , o zaman bana niye karşı çıktınız? Rütbe ayrımı yaptığınız çok belli, sizin gibi asıl cahillerle daha fazla uğraşmak istemiyorum. Adınız gibisiniz @BilgisiZz
Ben size beğeni atıyorum. Çünkü fikrinize saygı duyuyorum. Diğer attığım hahahahah'lar sadece işi şamatası.

Çünkü daha 15 yaşındayım. Bize verilen destek çok sınırlı. Daha kendi ekipmanımızı bile alamıyoruz. Ama birisi destek çıkarsa, işte o zaman büyük şeylere imza atacağız inşallah. Bu yarışlardan sadece 2 tanesi yut dışında oldu. Diğerleri hep yurt çiydi. Ayrıca 1-2 başarı almadık.
Kendim aylık yazılım sayesinde 50-60 dolar kazanabiliyorum en fazla. Ayrıca G-loot'da da günlük 5-10 dolar kazandığım oluyor. Ama oyuna sadece akşamları girebiliyorum. Bu biraz kötü oluyor. Zamanım olsa günlük 20 dolar bile kazanabilirim ama işte dersler vs. var. Birde 10. sınıf oluyorum, bu da ayrı bir uğraş gerektiriyor.
İşte böyle konuş dostum o zaman kim ne diyecek. Her şeyde yıkıcı olmaktansa yapıcı yıkıcı ol gerektiği yerde. Bunlar senin kaderin sen oy kullanamıyorsun ama aynı zamanda oy kullananların da kendi seçimleri. Umarım ileride daha güzel yerlere gelebilirsin vergilerin bu kadar çok olmasının sebebi de halkın eskiden kalan serveti bitirdiğinde devletin ayakta duracak parayı kendi içinde döndürmesi gerektiğinden böyle. Umarım ileride kendi yazılımımız ve üretimlerini artarsa o zaman vergiler iner. Bu yazdıklarımdan benim ya hükümet yanlısı olduğumu düşünmüşsünüzdür bence ülkede şu anda siyaset yapmayı bilen kimse yok. Başta olanlar kendi cebini doldurmayı planlıyor halk da üretim yapmadan ekonomiyi düzeltme peşinde.

Kahkaha atmamın nedeni dediklerinin gülünç olmasından kaynaklıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı