Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kurba ya da tavşandı hatırlamıyorum yavaş yavaş suyu ısıtınca haşlandığın farkına varamadığı hakkında bir hikaye vardı.

Neden halkın kötülüğünü istiyorsunuz? Size ne faydası olacak? Ülkenin yüzde 48'i de istemiyor hatırlatayım.

Halkın içine yedirirlerse bal gibi de isterler.

Ben de CHP'ye attım ama Türk halkının zeka seviyesini düşünürsek kazanmamız imkansız. Bırak yaptıklarının sonucunu görsünler umarım dolar 500 olur.

İçki markalarının sosyal medya üzerinden takip edilememesi, 22-23 saatleri sonrası alkol satışının yasaklanması şüphe uyandırıyor. Alkol yasakları daha başlangıç her şey için.
22-23 saat alkol satışı millet arabayla kaza yapmasın diyedir diye düşünüyorum ben. Kalan saatlerde trafik oluyor zaten.

22-23 saat alkol satışı millet arabayla kaza yapmasın diyedir diye düşünüyorum ben. Kalan saatlerde trafik oluyor zaten.
Gezi olaylarından önce ya da tam o vakitlerde koydular yasağı. Bana kalırsa da yasak mantıklı olabilir ama adamın alkol nefreti üst düzey. İçkiye bir garezi var. Sebebi İslam'a ters düşüyor diye. Hani laiklik?

Gezi olaylarından önce ya da tam o vakitlerde koydular yasağı. Bana kalırsa da yasak mantıklı olabilir ama adamın alkol nefreti üst düzey. İçkiye bir garezi var. Sebebi İslam'a ters düşüyor diye. Hani laiklik?
İslam ama işine gelirse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı