Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@495477 katılıyorum. Ayrıca o mesaja kalp atan @Kagan61 siz de gidebilirsiniz, sizi de tutan yok. Niye gidiyorsunuz diyecek de değiliz. İnternete şeriat ile yönetilen ülkeler yazın, onlardan birisine gidin.

İnşallah önce şeriatı hakeden bir millet olacağız. Sonra da millet kendisi şeriatı getirecek. İnşallah yaratanın kılavuzuyla maddi manevi daha iyi bir millet olacağımız günleri de göreceğiz.
Sonra dinsizler bunun gibilere küfür edince suçlu oluyor yobaz oluyor, karşımda bunu desene bir de adamsan.

Kim çıkaracak kanka isyanı? Adamlar gel dese sınırdan 10 milyon daha eleman hazır zaten.
Büyük olasılıkla iç savaş çıkar, bunu kimse istemez.

İnşallah önce şeriatı hakeden bir millet olacağız. Sonra da millet kendisi şeriatı getirecek. İnşallah yaratanın kılavuzuyla maddi manevi daha iyi bir millet olacağımız günleri de göreceğiz.
Çok beklersin. Şeriat gelsin ülkenin oy verebilen insanlaran minimum %55'i ayaklanır. Birde gençleri, ergen dediğiniz kişileride katsan büyük kesim karşı gelir.

Sömürülmeye meraklısın sen kısaca uzun uzun yazmaya gerek yok.

Anne babalarından duymuşlar geliyorlar burada şeriat güzellemesi yapıyorlar. Bu tiplerin bir kere bile oturup adamakıllı bir biçimde anlayarak kuran okuduğunu sanmıyorum.
Her şeyi geçtim şeraitla yönetilen ülkeleri görüyoruz internet çağındayız, böyleleri ister ister şeriat gelince de hüüü hüü laiklik istiyoruz derler, hop hükümet de der ki ne laikliği alın kellesini, istedikleri bu cahil sürüsünün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı