Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkiye'ye şeriatın geleceğine hiç ihtimal vermiyorum. 20 yıldır getiremedilerse, bundan sonra da getiremezler diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Şeriatı desteklemiyorum ama gülme emojisi atanlar bir gün ne dediğimi çok iyi anlamak zorunda kalmazsınız umarım.

Türkiye'ye şeriatın geleceğine hiç ihtimal vermiyorum. 22 yıldır getiremedilerse, bundan sonra da getiremezler diye düşünüyorum.
Yavaş yavaş gelir böyle şeyler.

@Umayça maalesef fazla. Abartıldığı gibi 3 milyon kişi yoktu da tahminimce en kötü ihtimalle orada 200-300 bin kişi vardı. Kalabalık onu gösteriyordu.
Hocam dediğim gibi, ciddi bir kısım işinden gücünden olmamak için zorunlu gidiyor. Eğer cidden 300 bin kişi varsa, 50 bini falan isteyerek gitmiştir.
Bu arada "en kötü ihtimalle" derken, en fazla mı demek istediniz?

Son düzenleme:
Neden bu boş sorular ile kafanızı yoruyorsunuz anlamıyorum ki? Hayatın tadını çıkarmaya bakın.

Neden bu boş sorular ile kafanızı yoruyorsunuz anlamıyorum ki? Hayatın tadını çıkarmaya bakın.
İnsanlar geleceklerini, çocuklarını düşünüyor siz gelmiş tadını çıkarın diyorsunuz. Pes doğrusu. Bu konuşulması gereken çok önemli bir konu, 10 yıl içinde İran gibi olmak istemiyorsak bu "boş" sorularla kafamızı yormalıyız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı