Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her şey tek adamın elinde, kim çıkartacak iç savaşı?
Ülkenin yarısı istemiyor zaten tayyibi. Hatta bir de seçimlere gitmeyen %12 lik kesim var. Yani nerden baksan %60'ı biz oluşturuyoruz. Bu ülke kolay kazanılmadı. Kolay da yedirilmez.

Milli Eğitim bakanının açıklamalarını duymadığınızı varsayıyorum.

Diğer açıklamasını dinledin mi hocam? Ben bu tür konularla pek uğraşmak istemiyorum çünkü zaman kaybı. Bu tür konularla uğraşacağımıza hayatımızı yaşayabiliriz. Hayallerimizi gerçekleştirebiliriz. Adam zorunlu bir şey söylemiyor zaten kız liseleri yıllardır var boş algıya kapılmışsın.

1693232178695.png

21 yıldır gelmediyse bu yıl da gelmez rahat olur. MEB böyle konuşmaya devam ederse Reisin onu görevden alması sürpriz olmaz.

21 yıldır gelmediyse bu yıl da gelmez rahat olur. MEB böyle konuşmaya devam ederse reisin onu görevden alması sürpriz olmaz.

Evet bende aynı düşüncedeyim. Bir kesim algıya kapılmış durumda. Kız lise açma konusunu zaten tekrar açıklama yaptı ve her şeyi söyledi. Yani böyle bir şey yapmayacak yaparsa bile zorunlu olmayacak. Açık öğretim sınavlarının yüz yüze olması dışında pek bir sorun göremiyorum ben.

Evet bende aynı düşüncedeyim. Bir kesim algıya kapılmış durumda. Kız lise açma konusunu zaten tekrar açıklama yaptı ve her şeyi söyledi. Yani böyle bir şey yapmayacak yaparsa bile zorunlu olmayacak. Açık öğretim sınavlarının yüz yüze olması dışında pek bir sorun göremiyorum ben.
Açık öğretim sınavlarının yüz yüze olması da sorun değil sanki. 😬

Yok, yani umarım gelmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı