Türkiye'yi seviyor musun?

Ülkemi çok seviyorum. Böyle tarihi, kültürü olan ülke sevilmez mi? Fakat, bu güzel yerin içine e... ve e... devam edenlerden çok ama çok nefret ediyorum. Mesela ülkemin tarihini bilmesem, kesinlikle nefret ederim. Ne büyük emek geçmiş bu topraklarda ama şuan o emekler...
Medyasından nefret ediyorum, eğitiminden, hizmetlerinden ve malum noktayı sevmiyorum ve nefret ediyorum. Ayrıca milletimi sevmemeye başladım. Ne çıkarcıyız be arkadaş.

Acikcasi notr bir durum benim için. Ama sanatsal olarak Avrupa beni daha fazla cezbediyor. (Imkanim oldugu an basip gidecegim orası kesin.)

Ekonomi konusuna hiç girmiyorum. Ben burada bir yabancı olarak 1 aylık maaşla 2 adet RTX 3070 ya da 2 adet iPhone 12 alabiliyorum.
Hocam dediklerinize katılıyorum.
Ancak böyle yaparak gençleri kışkırtmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Teknolojik aletleri, arabaları vb. ucuza alabiliyorsunuz.
Ancak ev/kira fiyatları?
Bir şeyi överken, sadece övmeyin. Kötü yanlarını da söyleyin.
Böyle böyle ülkesini sevmeyen gençler yetişiyor.
Biz ülke iyi yerlere gelsin diye çabalarken, vatanını sevmeyen gümbür gümbür bir nesil geliyor. Sonumuz hayrolsun.

Çok,
Ne kadar?
Çok.

İşin şakası.
Gezilecek yerleri güzel, ama yani ekonomik durum biraz kötü.

Ancak böyle yaparak gençleri kışkırtmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Teknolojik aletleri, arabaları vb. ucuza alabiliyorsunuz.
Ancak ev/kira fiyatları?
Biz ülke iyi yerlere gelsin diye çabalarken, Vatan'ını sevmeyen gümbür gümbür bir nesil geliyor. Sonumuz hayrolsun.

Ev kiraları daha pahalı olsun tamam hadi Türkiye bu konuda daha iyi, yemek, ekonomi, teknolojik aletler, yaşam kalitesi vs. diğer konularda ingilitere, Fransa, Almanya vs. daha iyi.

Ancak ev/kira fiyatları?
Biz ülke iyi yerlere gelsin diye çabalarken, vatanını sevmeyen gümbür gümbür bir nesil geliyor. Sonumuz hayrolsun.
Hocam sevmeyenlerin çoğu teknoloji için sevmiyorsa bende birşey bilmiyorum.

Geri
Yukarı