Türkiye'yi seviyor musunuz?

Türkiye'yi gerçekten seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@453281 anladım hocam haklısınız aslında. Ülkenin durumu iyi değil şu an ama bu ülkemizi sevmemek için bir sebep değil. Düzeltebiliriz bu durumu. Umudumuzu kaybetmememiz gerek. Bu vatan bize Atatürk'ün emaneti. İmzama o sözü boşuna koymadım. Atatürk bizi seviyor ve bu ülkeyi çok daha iyi yerlere getireceğimize inanıyor. Ülkeyi terk edip onu yüzüstü bırakamayız, bırakmamalıyız.

TÜRKİYE'yi seviyoruz.

Hükümeti sevmiyoruz.

Bu devleti yine güçlendirecek olan biziz.

Sevmeyenlerin bu ülkede özgür olarak yaşamasını desteklemiyorum benim gözümde güne gün sınır dışı edilmesi lazım. Ama bu insanı kim alır?

Son düzenleme:
TÜRKİYE'yi seviyoruz.

Hükümeti sevmiyoruz.

Sevmeyenlerin bu ülkede özgür olarak yaşamasını desteklemiyorum benim gözümde idama kadar yolu var amaa...

Sonunda benimle aynı fikirde biri. İdama gerek yok direkt sınır dışı edeceksin o öve öve bitiremedikleri Avrupa ülkeleride almayınca kalacaklar ortada :D

@453281 anladım hocam haklısınız aslında. Ülkenin durumu iyi değil şu an ama bu ülkemizi sevmemek için bir sebep değil. Düzeltebiliriz bu durumu. Umudumuzu kaybetmememiz gerek. Bu vatan bize Atatürk'ün emaneti. İmzama o sözü boşuna koymadım. Atatürk bizi seviyor ve bu ülkeyi çok daha iyi yerlere getireceğimize inanıyor. Ülkeyi terk edip onu yüzüstü bırakamayız, bırakmamalıyız.
Sevmediğimi söylemedim yanlış anlaşılma olmasın.
TÜRKİYE'yi seviyoruz.

Hükümeti sevmiyoruz.

Sevmeyenlerin bu ülkede özgür olarak yaşamasını desteklemiyorum benim gözümde idama kadar yolu var amaa...
Bu kötü bir düşünce. Benim gibi düşünmeyen insanlar ölsün düşüncesi sağlıklı bir düşünce değil. Gönül ister ki ülkeyi seven de sevmeyen de bağımsız ve güçlü bir adalet sistemi ile beraber yaşasa. Yanlış bir davranış cezalandırılsa. Zengin-kodaman-mafya-yandaş-siyasi demeden suçlu herkes yargılansa ve cezasını çekse.

Sevmediğimi söylemedim yanlış anlaşılma olmasın.

Yok yok öyle anlamadım merak etmeyin. Ne demeye çalıştığınızı anladım endişelenmekte haklısınız ama bu ülkeyi kurtaracak olan bizleriz. Bırakıp gidemeyiz. Bunları size hitaben söylemiyorum batı özentilerine hitaben söylüyorum.

Kızınızı da bu ülkeye faydalı olacak şekilde yetiştirmelisiniz. Bu ülke böyle düzelir. Elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.

Öyle bir şey yok. Sevmeyen kişi(ler) iltica hakkını kullanabilir. Eğer kalifiye kişilerse ilticada bulunanlar, iltica talebinde bulundukları ülkenin de reddedeceğini düşünmüyorum. Tek zararı Türk vatandaşlığını kaybetmesi olur. Ülkeyi sevmeyen kişiye de lazım olduğunu düşünmüyorum. Fakat sorun şu Türkiye'de, kalifiye veya değil, ülkeye çivi çakmamış insanların ülkeye nefret kusması, ülkenin onlara her şeyi sunmasını beklemesi beni biraz rahatsız ediyor. Bu insanların sayısı artıyor. Ben hiç bir şey yapmayayım da armut ağzıma düşsüncüler. Bunun sebebi nedir bilmiyorum. İktidarın yönetim hatalarını zaten konuşmak istemiyorum. Bataklık gibi bir yer. Debelendikçe daha çok dibine çekiyor.

Öyle bir şey yok. Sevmeyen kişi(ler) iltica hakkını kullanabilir. Eğer kalifiye kişilerse ilticada bulunanlar, iltica talebinde bulundukları ülkenin de reddedeceğini düşünmüyorum. Tek zararı Türk vatandaşlığını kaybetmesi olur. Ülkeyi sevmeyen kişiye de lazım olduğunu düşünmüyorum. Fakat sorun şu Türkiye'de, kalifiye veya değil, ülkeye çivi çakmamış insanların ülkeye nefret kusması, ülkenin onlara her şeyi sunmasını beklemesi beni biraz rahatsız ediyor. Bu insanların sayısı artıyor. Ben hiç bir şey yapmayayım da armut ağzıma düşsüncüler. Bunun sebebi nedir bilmiyorum. İktidarın yönetim hatalarını zaten konuşmak istemiyorum. Bataklık gibi bir yer. Debelendikçe daha çok dibine çekiyor.
Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı