Türkiye'yi seviyor musunuz?

Türkiye'yi gerçekten seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beğenmiyorsan ne işin var kardeşim. Nereyi seviyorsan oraya gideceksin bu ülkeyi kirletmeye hakkın yok.

Ne anlama geliyor? :D
Dostum çok sığ bir bakış açın var sevmiyor diye neden kirletiyor olarak yargılıyorsun insanları? Sevmemek ile nefret etmeyi, ihanet etmeyi aynı kefeye koyduğuna göre siyasi ideolojinde bu kadar sığdır.

Son olarak ben değerlendireyim. Ben net bir şekilde sevmiyorum bunun çok fazla sebebi var sürekli yüksek sesle müzik dinleyen kekolar, trafikte makas atarak giden magandalar, kırmızıda geçenler, dolandırıcılar, polisin, hakimin haksızı savunması... Hepsini geçtim sokak köpeği bile sorun olur mu bir ülkede yahu bir de köpeği savunanlar daha fazla. Bu ülke kesinlikle yaşanılası bir yer değil, insanıda insan değil.

Türkiye sevilmeyecek bir ülke değil, sevilmeyecek olan insanları ve yönetimi :)

Canı cehenneme olan vatan hainlerinden bir yana ülkemi gerçekten çok seviyorum. Doğası, kültürü, mizahı, insanıyla bile iyi ki Türk doğmuşum, Türkiye'de doğmuşum diyorum. İmkanım olsa bile yurtdışına çıkmayacağım. Sırf iktidar yüzünden ülkemi terketmeyeceğim, okulumu okuyup ülkemde iş bulacağım.

Türkiye'yi seviyorum. Güzel bir yer. Ancak insanları (hepsi değil) ve ekonomisini sevmiyorum.

Hayır. Zaten ilk fırsatta gideceğim. Halk çok cahil, hükümet kötü, zaten 40 bin Afgan ülkede barınıyor, alım gücümüz kötü.
Sınırlarımız açık. Madem ulaşılmaz zekaya sahipsiniz halk yanınıza erişemiyor, gidin Avrupa'ya başarılarınızdan konuşalım cahil halkımızla. Ben övünürüm eğer öyle bir şey olursa.

İktidarı sevmiyorum, ülkemi seviyorum. Güzel ülkemize oy almak için aldıkları sığıntıları da göndereceğiz umarım. Ben umut ediyorum, 2023'de kurtulduk kurtulduk, kurtulamadık...

Sınırlarımız açık. Madem ulaşılmaz zekaya sahipsiniz halk yanınıza erişemiyor, gidin Avrupa'ya başarılarınızdan konuşalım cahil halkımızla. Ben övünürüm eğer öyle bir şey olursa.

İktidarı sevmiyorum, ülkemi seviyorum. Güzel ülkemize oy almak için aldıkları sığıntıları da göndereceğiz umarım. Ben umut ediyorum, 2023'de kurtulduk kurtulduk, kurtulamadık...
Avrupa'ya gidebilmemiz için Türkiye'nin birkaç level atlaması gerekiyor maalesef sen ve senin gibiler yüzünden biz burada hapis kaldık. Merak etme mümkün olduğunda sizi kendi pisliğiniz ile baş başa bırakacağız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı