Türkiye'yi seviyor musunuz?

Türkiye'yi gerçekten seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Avrupa'ya gidebilmemiz için Türkiye'nin birkaç level atlaması gerekiyor maalesef sen ve senin gibiler yüzünden biz burada hapis kaldık. Merak etme mümkün olduğunda sizi kendi pisliğiniz ile baş başa bırakacağız.
:D Çocuğun ne suçu var? Burada "hapis kalıp Avrupa'ya gidememen" Türkiye'nin level atlamasına değil senin level atlamana bağlı 😅 Level atlayamayıp oyuna kılıf uydurmaktansa ne yapmalıyım deyip kendine bakmak gerek ilk önce.

Avrupa'ya gidebilmemiz için Türkiye'nin birkaç level atlaması gerekiyor maalesef sen ve senin gibiler yüzünden biz burada hapis kaldık. Merak etme mümkün olduğunda sizi kendi pisliğiniz ile baş başa bırakacağız.
Doğduğu ülkenin dilindeki yazım kurallarını bilmeyen adamı Avrupa ne yapsın?

Günümüzde ne kadar yozlaşmış olsa bile bir Türk olarak vatan sevgim hala sönmüyor. Bu ülke ile işim kolay kolay bitmez.

Ülkemi seviyorum zaten kötü ülkede değiliz. Fakat yöneticiniz saraylarda yaşarken, ülkeye arapları alırken, yemekleri küçültürken işler değişiyor.

Son düzenleme:
:D Çocuğun ne suçu var? Burada "hapis kalıp Avrupa'ya gidememen" Türkiye'nin level atlamasına değil senin level atlamana bağlı 😅 Level atlayamayıp oyuna kılıf uydurmaktansa ne yapmalıyım deyip kendine bakmak gerek ilk önce.
Ben Türkiye'de senin aklının dahi alamayacağı puanları aldım sınavlarda. ABD ve Avrupa'daki sıradan gençlerden çok daha zekiyim. Sorun Türkiye'nin göndermemesi, Avrupa'nın almaması değil zira onlar almak için can atıyor.

Ülkemi seviyorum kötü ülkede değiliz. Fakat yöneticiniz saraylarda yaşarken, ülkeye arapları alırken, yemekleri küçültürken işler değişiyor.
Ülkeye Arap doluyor ama halk bunu kabulleniyor. Arapça tabelalara ses çıkartan yok, düğün yapıyorlar ses çıkartan yok...

Ehm. Tam benlik bir soru. Cevabım anlaşılmıştır sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı