Türkler issizse bana ne diyen Suriyeli!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani bos seyleri, yalan hikayeleri isitip isitip yaziyorsunuz. Insan bir arastirir be kardesim. Ama herkes klavye erkegi. Helal olsun.

6 ay önceki haber şimdiye 40 milyar dolar olmuştur.

Başbakan Yardımcısı Akdağ, Suriyeliler için harcanan toplam maliyeti açıkladı

Ben benden alınan vergilerle bu asalakların beslensin istemiyorum. Ülkeme doluşsunlar istemiyorum. Çok seviyorsanız. Her karabaş ailesi yanına 10 tane suriyeli alıp cebinden beslesin. Kanun çıksın. A partisinin oy oranı %70 geçen şehirlerde tek yaşayabilsinler. Çok seviyorsunuz ya. Alır bağrınıza basarsınız. Vallah bıktık bu araplardan da arap uşaklarından da. Irkçı değilim ama dünyanın en iğrenç milleti araplardır. Dünyanın en büyük peygamberinin bunlara gelmesi şaşırtıcı değil yani. Sırf dinleri yüzünden bunlara tapanlar daha iğrençtir. Din arap malı değil, dinin araplara inmesi onları kutsallaştırmaz. Bunu anlayın artık.

Zaten kendi sıkıntılarımız var. Bir de bu mültecileri mi alacağız? Sokaklarda mülteciler dilensin, dilenen tinerci çocuklar terör estirsin. Oldu mu böyle? Arapların yüzüne bakamaz hale geldim. Ve sıkıldım. Ben bunları mı ülkemde tutacağım? Siyaset yapmış gibi olmasın, yapılan en büyük yanlış 'mülteci' diye ülkemize aldığımız Arapları kabul etmek idi. Ben, ülkemde buna benzer ırkların yaşamasını hoş bulmuyorum. Bizimkiler de Suriyelilere daha fazla maliyet harcasın. Belki seçimde lazım olur:sinsi:

Ülkede o kadar boş gezen Suriyeli olduktan sonra ve bunların masrafları bizim cebimizden çıkıyorsa söyleyeceğiniz her söz (Suriyeliker haklı vb.) saçmalıktır.

Suriyelileri savunmuyorum diyorsunuz ama savunuyorsunuz. Gelsin, adam akıllı işini hakkıyla yapan adamlar ama böyle bir durum var mı? Tabii ki yok. Neden geldi bunlar? Oy kullanmaları için. Kullandılar mı? Paşalar gibi.

Ne zaman zekat verilir? Eski bir müslüman olarak bildiğim kadarıyla malı durumun yerinde olduğunda verilir. Doğru mu? Yanlışım var ise düzeltin. Şimdi bu bizim durumumuzdaki bir ülkenin yardım etmesi, boş beleş gezenlerin sağlık hizmetlerini karşılaması, maaşa bağlanması din açısından ne kadar uygundur sormak lazım.

Neys uzatmayayım daha fazla.

Unutmadan söyleyeyim bunların üreme oranı kaç bakınız. Kaç ayda kaç tane çocuk dünyaya gelmiş.
Şuanda azınlık olabilir. Belki 50 sene sonra (bu üreme oranına bakarak) biz Türkiye' de toprak istiyoruz diye karşımıza çıkabilir. Afedersiniz ama onlar buraya savaştan kaçmaya değil, bildiğin bedava tatilde çocuk yapmaya gelmişler.

6 ay önceki haber şimdiye 40 milyar dolar olmuştur.

Başbakan Yardımcısı Akdağ, Suriyeliler için harcanan toplam maliyeti açıkladı

Ben benden alınan vergilerle bu asalakların beslensin istemiyorum. Ülkeme doluşsunlar istemiyorum. Çok seviyorsanız. Her karabaş ailesi yanına 10 tane suriyeli alıp cebinden beslesin. Kanun çıksın. A partisinin oy oranı %70 geçen şehirlerde tek yaşayabilsinler. Çok seviyorsunuz ya. Alır bağrınıza basarsınız. Vallah bıktık bu araplardan da arap uşaklarından da. Irkçı değilim ama dünyanın en iğrenç milleti araplardır. Dünyanın en büyük peygamberinin bunlara gelmesi şaşırtıcı değil yani. Sırf dinleri yüzünden bunlara tapanlar daha iğrençtir. Din arap malı değil, dinin araplara inmesi onları kutsallaştırmaz. Bunu anlayın artık.

Tamam. Hadi gel almayalim onlari. Onlar insan degil. Birakakim sinirda yasasinlar. Denizde bogulsunlar. Bize ne? Sonucta biz 40 kisi ile Saray basan Türkleriz. Viyana kapilarina dayanan Türkleriz.

Orada ac, fakir halk Turkiye'nin guvenligi icin o kadar tehlikeli olur ki. Sana birsey soracagim. Universite mezunu adam, 3000 lira maasli. Bu adam gidip teror orgutu saflarina katilir mi? Birde ilkokul terk, cahil cuhela, issiz. Zaten malini mulkunu birakip gelmis. 5 parasiz. Peki bu adam teror orgutune katilir mi katilmaz mi?

Simdi bu sadece 1 sebep.

Bir sebep daha var. O gelen 5-6 milyon Suriyeli kime oy atti? Neyse. Biz o konulari pek şey yapmayalim...

Tamam. Hadi gel almayalim onlari. Onlar insan degil. Birakakim sinirda yasasinlar. Denizde bogulsunlar. Bize ne? Sonucta biz 40 kisi ile Saray basan Türkleriz. Viyana kapilarina dayanan Türkleriz.

Orada ac, fakir halk Turkiye'nin guvenligi icin o kadar tehlikeli olur ki. Sana birsey soracagim. Universite mezunu adam, 3000 lira maasli. Bu adam gidip teror orgutu saflarina katilir mi? Birde ilkokul terk, cahil cuhela, issiz. Zaten malini mulkunu birakip gelmis. 5 parasiz. Peki bu adam teror orgutune katilir mi katilmaz mi?

Simdi bu sadece 1 sebep.

Bir sebep daha var. O gelen 5-6 milyon Suriyeli kime oy atti? Neyse. Biz o konulari pek şey yapmayalim...
Gelmesinler onları isteyen kimse yok.

Abi sen böyle vkonular açıyorsun kurallar yüzünden söylemek istediğim herşey içimde kalıyor ama olmaz ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni video degildir. :)

Simdi bu sadece 1 sebep.

Gelmesinler kardeşim gelmesinler. Ne yapacakları kendilerine kalmış. İster terör örgüte katılsın ister vatanını savunsun banane. Türkiye açık aş evi mi? Bunlar arap değil mi gitsinler Mısıra, Katara, Suudi Arabista arap kardeşlerinin yanına gitsinler. Ben de sana soru soruyorum. Suriye başına gelenlerin aynısı Türkiye'nin başına gelse bu arap kardeşlerin bizi ülkelerine alırlar mıydı? Yoksa karımıza kızımıza tecavüz edip boğazımızı keserlerdi? Cevabı belli. Çünkü tarihte ne yaptıkları ortada. Bunlarda onların torunları. Biz bunlar gibi kaçmazdık. Gerekirse ölürdük. Zaten öldükte Çanakkale'de, Antep'de, Urfa'da öldük. Benim milletim kanıyla kazandığını araplara peşkeş çekecek. Bizimkiler açken arap tok yatacak. Gelmesinler kardeşim istemiyorum. Açını da, çocuğunu da, cahili de istemiyorum. İsterse hepsi denizde boğulsun ister sınırda kurşuna dizilsin umrum değil. Çok seven arap uşağı varsa da evine alsın, kendi cebinden beslesin. Arap uşakları her halt için referandum yapıyor. Hadi suriyeliler için de yapalım. Yerli ve milli halk ne istiyorsa tamam diyelim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı