Türkler'e Neden Bu Kadar Oyunlarda Sövülüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her yerde farkımızı belli ediyoruz :)
Hani bir dönem CS'de Rus gelince öff çekerdi herkes hatta P90 diye dalga geçerlerdi. LoL'ü ayrı PUBG'si ayrı Türkler olarak valla dünyaca tanınıyoruz artık:) Adamlar Türkçe küfürleri öğrenmiş artık ya:)

Hani bir dönem CS'de Rus gelince öff çekerdi herkes hatta P90 diye dalga geçerlerdi. LoL'ü ayrı PUBG'si ayrı Türkler olarak valla dünyaca tanınıyoruz artık:) Adamlar Türkçe küfürleri öğrenmiş artık ya:)
Öyle :) Adamla tanışıyoruz bakıyor Türküm hemen kebap sorularına da geçiyorlar :D İyi örnekler de yok değil.

Aslında bu birazda oynadığınız oyunlara bağlı , oynadığınız oyunun kalitesi nekadar artarsa insanların kaliteside okadar artar. Tabii buda maddiyatla orantılı :)

F2P oyunlara bak istersen bir de Çoğu oyunda kimse Tr serverlarında oynamak istemiyor,Cs ve Lol en güzel örnekleri, sadece moba oyunlar oynadım lolden öncede doya ve hon geçmişim oldu,hon(heroes of newerth) sırf Türk ve Rus toksikliğini azaltmak İçin her ülke için sunucu oluşturdu ve bizim Avrupa serverına giriş şansımız kalmayınca herkes oyunu bıraktı onlar içinde hatalı hamle oldu ve geri alındı fakat adamlara bu hamleyi yaptırdık aynı şekilde çok öncesinde arenas Of glory’de global chati kaldırıp Türkleri ayırmaya çalışmıştı ciddi anlamda kuduz gibi davranıyoruz...

Yorumlardaki milliyetçi cümleleri okursan, neden sövüldüğüne dair hiçbir şüphen kalmaz. Tek kelimeyle aldığımız ihtiyaç ürünlerinin bile fiyatını değiştirsinler ama biz zamanında Çin seddi yaptırdık korkudan millete 😘

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de başka ülkelerdeki oyunculara sövüyorum😄

Oyunlarda herkes herkese küfür ediyor. Bunun Türkü yada Rus yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı