Türklerin Avrupa aşkı

@emirhannk Sezar'ın hakkı Sezar'a diye bir laf duydun mu hiç? Duymadıysan da şimdi duy: Sezar'ın hakkı Sezar'a. Bizi sevmeseler de adamlar başarılı. Bizi sevmeseler de adamlar medeni. Bizi sevmeseler de adamlar insan haklarına saygılı ve emeğe değer veriyor. Bizi sevmeseler de adamlar şehirlerini planlı inşa ediyor. Bizi sevmeseler de adamlar doğaya ve çevreye bizden daha çok önem veriyor.

İlginçtir ki Türkiye'de de Türkleri sevmiyorlar 🤣 Senin ülken nefret dolmuş, Türk-Kürt ayrımı ayrı, Araplar ayrı, Solcu-Sağcı dönemlerindeki gibi AKP-CHP apayrı. Sen bile kendini sevmiyorsun ki Batı seni sevsin?

nasıl atalarım zamanında ağızlarına kürekle vurduysa kuyruk acısı hala çıkmamış yine vurmak lazım.
Nasıl atalarıma vurdularsa kafa o zamandan beri kendine gelememiş 🤣 Osmanlı'nın son yıllarında Avrupa seni borçlarını öde diye ayakta tutmaya çalışıyordu. Yıkılırsa bizim paralar yanar diye bakıyorlardı sana🤣 Ülkenin temel vergi gelirlerine el koymuşlardı.

@emirhannk Sezar'ın hakkı Sezar'a diye bir laf duydun mu hiç? Duymadıysan da şimdi duy: Sezar'ın hakkı Sezar'a. Bizi sevmeseler de adamlar başarılı. Bizi sevmeseler de adamlar medeni. Bizi sevmeseler de adamlar insan haklarına saygılı ve emeğe değer veriyor. Bizi sevmeseler de adamlar şehirlerini planlı inşa ediyor. Bizi sevmeseler de adamlar doğaya ve çevreye bizden daha çok önem veriyor.

İlginçtir ki Türkiye'de de türkleri sevmiyorlar 🤣 senin ülken nefret dolmuş, Türk-Kürt ayrımı ayrı, araplar ayrı, solcu-sağcı dönemlerindeki gibi AKP-CHP apayrı. Sen bile kendini sevmiyorsun ki batı seni sevsin?

Nasıl atalarıma vurdularsa kafa o zamandan beri kendine gelememiş güzel halkımın 🤣 Osmanlı'nın son yıllarında Avrupa seni borçlarını öde diye ayakta tutmaya çalışıyordu. Yıkılırsa bizim paralar yanar diye bakıyorlardı sana🤣 ülkenin temel vergi gelirlerine el koymuşlardı.

Ne saçma bir düşünce bir devlet her döneminde güçlü olamaz ki bu tanrı mı da sonsuz bir iktidarı olsun her devlet önce doğar büyür duraklar ve ölür Osmanlı'ya da bu oldu bu da şu anki Avrupa devletleri ne oluyor onlar en güçlü dönemlerini geride bıraktı ve bu gücü ABD'ye bıraktı şu an da duraklama dönemindeler herhangi bir savaş olsa Avrupa yok olacak ne askeri personelleri yeterli ne de askeri teknolojileri bir savaş kaldıracak güçte değil şu an NATO'nün en büyük 2. askeri gücüyüz heleki gelecek bir savaşta Türk ulusunun kaybedeceğini düşünmüyorum her şey ekonomi değil ekonomi bozulur düzelir Japonya'da da bu oldu şu an dünyanın en büyük 3. ekonomileri ama 1990'lara baksan 1980'lerde ABD'yle ekonomi de kapışan Japonya bankaları 90'larda çoğu battı sonra bir buhran dönemi yaşadılar ve şu an en büyük ekonomilerdenler. Bende türk ulusunun gelecekte yeniden İslam dünyasına liderlik edeceğini ve büyük bir güç olacağına inanıyorum

Ne saçma bir düşünce bir devlet her döneminde güçlü olamaz ki bu tanrı mı da sonsuz bir iktidarı olsun her devlet önce doğar büyür duraklar ve ölür Osmanlı'ya da bu oldu bu da şu anki Avrupa devletleri ne oluyor onlar en güçlü dönemlerini geride bıraktı ve bu gücü ABD'ye bıraktı şu an da duraklama dönemindeler herhangi bir savaş olsa Avrupa yok olacak ne askeri personelleri yeterli ne de askeri teknolojileri bir savaş kaldıracak güçte değil şu an NATO'nün en büyük 2. askeri gücüyüz heleki gelecek bir savaşta Türk ulusunun kaybedeceğini düşünmüyorum her şey ekonomi değil ekonomi bozulur düzelir Japonya'da da bu oldu şu an dünyanın en büyük 3. ekonomileri ama 1990'lara baksan 1980'lerde ABD'yle ekonomi de kapışan Japonya bankaları 90'larda çoğu battı sonra bir buhran dönemi yaşadılar ve şu an en büyük ekonomilerdenler. Bende türk ulusunun gelecekte yeniden İslam dünyasına liderlik edeceğini ve büyük bir güç olacağına inanıyorum
Nokta ve virgül lütfen. Okuyana kadar nefes kalmadı.

@Kagan61 asker sayısına, araç sayısına bakıp ordu gücü kıyaslamaya devam et sen. Rusya, Ukrayna’da boyunun ölçüsünü aldı güzel güzel. O hiçbir şeyi olmayan Avrupa, Amerika savaşa bile girmeden sadece destekleyerek Rusya’nın içinden geçiyorlardı. Küçümsediğin Avrupa ülkelerindeki teknoloji, üretim gücü ve kaynaklarla adamlar alarm durumunda silahlanmaya kalksa 5 yıl sürmez dümdüz ederler ülkeni.

Kendini dev aynasında görmeyi bırak. Etin belli, budun belli. Elindeki ekipman eski. Yenilerini satmıyorlar, satsalar alacak paran yok. Üretecek adamların yok. Türkiye Ortadoğu’da bile şimdi gireyim dese Suudi Arabistan’a, Mısır’a giremezsin. Avrupa bitmez sen boşuna bekleme.

@Kagan61 asker sayısına, araç sayısına bakıp ordu gücü kıyaslamaya devam et sen. Rusya, Ukrayna’da boyunun ölçüsünü aldı güzel güzel. O hiçbir şeyi olmayan Avrupa, Amerika savaşa bile girmeden sadece destekleyerek Rusya’nın içinden geçiyorlardı. Küçümsediğin Avrupa ülkelerindeki teknoloji, üretim gücü ve kaynaklarla adamlar alarm durumunda silahlanmaya kalksa 5 yıl sürmez dümdüz ederler ülkeni.

Kendini dev aynasında görmeyi bırak. Etin belli, budun belli. Elindeki ekipman eski. Yenilerini satmıyorlar, satsalar alacak paran yok. Üretecek adamların yok. Türkiye Ortadoğu’da bile şimdi gireyim desen Suudi Arabistan’a, Mısır’a giremezsin. Avrupa bitmez sen boşuna bekleme.
İsterse ABD'nin çok az askeri olsun Türkiye sizce İzmir'den New York'a elini kolunu sallaya sallaya asker çıkartabilir mi 🙃

@Kagan61 asker sayısına, araç sayısına bakıp ordu gücü kıyaslamaya devam et sen. Rusya, Ukrayna'da boyunun ölçüsünü aldı güzel güzel. O hiçbir şeyi olmayan Avrupa, Amerika savaşa bile girmeden sadece destekleyerek Rusya'nın içinden geçiyorlardı. Küçümsediğin Avrupa ülkelerindeki teknoloji, üretim gücü ve kaynaklarla adamlar alarm durumunda silahlanmaya kalksa 5 yıl sürmez dümdüz ederler ülkeni.

Kendini dev aynasında görmeyi bırak. Etin belli, budun belli. Elindeki ekipman eski. Yenilerini satmıyorlar, satsalar alacak paran yok. Üretecek adamların yok. Türkiye Orta Doğu'da bile şimdi gireyim dese Suudi Arabistan'a, mısır'a giremezsin. Avrupa bitmez sen boşuna bekleme.

Hadi bakalım öyle olsun 50 yıla Avrupa kalıyor mu görürsün 😀

İsterse ABD'nin çok az askeri olsun Türkiye sizce İzmir'den New York'a elini kolunu sallaya sallaya asker çıkartabilir mi 🙃

Düzgün donanma yok henüz gelecekte o da olacak.

henüz gelecekte o da olacak.
Merak etmeyin, her şey çok güzel olacak : )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yakında en güçlü ülke olacağız Allah'ın izniyle.

Merak etmeyin, her şey çok güzel olacak : )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vaat değil icraat lazım bize.

İcraat derken, yol, köprü vs. kastetmiyorum. Fabrika, ve tarım alanlarından bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı