Türkmenistan'da çoğu sosyal medya uygulaması yasak

Kuzey Kore'den hallice. Orta Asya Türk devletlerinde durumun vahim olduğunu bilmeyen en az 75 milyon kişi vardır. Rusya'nın yaptığı baskılar, kendi liderlerinin ve devlet adamlarının yaptığı baskılar... Atatürk gibi bir liderin ve ülkemizin değerini asla bilmiyoruz.

Asgari ücretin 6 da 1'i ortalama bir internet parası mı gerçekten?

Aslında daha alt paketlerde var. 60Mbps internet 30 manat gibi. Fiber optik internet fiyatları bu arada bu dediklerim. ADSL'de 10 manata 1Mbps internet veriyorlar. Şaka gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok değişik bir sistem.
Evet istersen araştıra bilirsin baktelekom gibi rezil firmaları görürsün. Bizim millette de internet bu çalışsın yeter mantığı var. Bir çok ev 2mbps internet kullanıyor ve internetlerinin hızlı olduğunu söylüyorlar. İnternet hakkında 0 bilgisi var büyük bir kesmin

Türk Telekom. Taahhüt var bitsin geçeceğim.

Bende Türk Telekom kullanıyorum her kişiye farklı paket var galiba bir arkadaşa da aynı paketi 105TL'ye vermişlerdi 😅 eğer 1 yılı geçtiyse tahut ödemeden başka operatöre geçebilirsin.

Yakın zamanda umarım Türkiye böyle olmaz, korkuyorum. Teknoloji ve bilim çağındayız. Bilim çağında hak görülen hız 2 Mbps, gerçekten küfür gibi ama bilim kazanacak.

Yakın zamanda umarım Türkiye böyle olmaz, korkuyorum. Teknoloji ve bilim çağındayız. Bilim çağında hak görülen hız 2 Mbps, gerçekten küfür gibi ama bilim kazanacak.

Türkiye'nin böyle olması imkansız gibi bir şey.

Geri
Yukarı