Türknet 10 ay sabit fiyat kampanyasındaki fiyat da zamlı fiyat

Ek hiçbir hizmetim yok, faturam 139TL.
Online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Türk Telekom 1 kere zam yaptı. TürkNet 2 defa. TT zammı bahanesini kullanarak.
Bu sene mart ayının başında mevcut durumu değerlendirip zam oranımızı tüm kullanıcılarımıza duyurduk. Ancak mart ayının sonunda yapılan beklenmedik port ücreti zamı tüm sektörümüzü etkiledi. 1 Haziran itibarıyla aktif olan bu zamlar neredeyse tüm operatörleri fiyat değişikliği yapmaya zorladı. Biz de her ne kadar istemesek de hizmet kalitemizden ödün vermemek için yeniden bir fiyat düzenlemesi yaptık.

Son düzenleme:
Online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Bu sene mart ayının başında mevcut durumu değerlendirip zam oranımızı tüm kullanıcılarımıza duyurduk. Ancak mart ayının sonunda yapılan beklenmedik port ücreti zamı tüm sektörümüzü etkiledi. 1 Haziran itibarıyla aktif olan bu zamlar neredeyse tüm operatörleri fiyat değişikliği yapmaya zorladı. Biz de her ne kadar istemesek de hizmet kalitemizden ödün vermemek için yeniden bir fiyat düzenlemesi yaptık.
Bir şey demiyorum sadece bu linki bırakıyorum türknet ekibini vicdana davet ediyorum belki bu durumu üstlerine anlatabilirler.
Vdsl 16 - 35 mbps kullananlar gigafiber kullananlarla aynı faturayı ödemesindeki anormalliği de anlatın lütfen

Bu linkide bırakıyorum bakar bakar gülersiniz

Bir şey demiyorum sadece bu linki bırakıyorum türknet ekibini vicdana davet ediyorum belki bu durumu üstlerine anlatabilirler.
Vdsl 16 - 35 mbps kullananlar gigafiber kullananlarla aynı faturayı ödemesindeki anormalliği de anlatın lütfen

Bu linkide bırakıyorum bakar bakar gülersiniz
Yapılan port zamları TurkNet altyapısı dışındaki hizmetleri etkiliyor. Bu sebeple biz sadece bu hizmetlerde fiyat güncellemesi yaptık. Fiyat değişiklikleri sevmediğimiz konular ve dünya hızındaki internetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Rahat rahat ulaşılabilir olması için de fiyat değişikliği yapmıyor, sabit tutuyoruz.

Mecburiyet olmasa yüzüne bile bakmam da, alternatifleri de denedim. Rezil müşteri hizmetlerine rağmen maalesef seçilebilecek kötünün iyisi ISS TurkNet.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı