Türknet 3 ayda 1 zam mı yapacak?

ExodiusS

Kilopat
Daha fazla  
3 Ay'da 1 zam mı yapılacak? İptal etmenin zamanı geldi. Rezalet firma...

Screenshot_2.png

Taahhüt olmaması iyi oldu. Ben de çok severek kullanıyordum, yeni fiber kablo çektirmiştim fakat 100 mbit internet için 250 TL fazla. Farklı paketler getirmeleri gerekiyor en azından. Herkes aynı fiyat ödüyor. Gigafiber de çok az yerde var.

Taahhüt olmaması iyi oldu. Ben de çok severek kullanıyordum, yeni fiber kablo çektirmiştim fakat 100 mbit internet için 250 TL fazla. Farklı paketler getirmeleri gerekiyor en azından. Herkes aynı fiyat ödüyor. Gigafiber de çok az yerde var.
Sözde sabit fiyat... 3-5 kişiye GigaFiber sağlayıp reklam yapmayı biliyorlar... GigaFiber sahip olmayan ben, 75 Mbps 250TL ödemem. Türk Telekom geri dönmek zorunda kalacağım. En azından taahhütlü sabit fiyat.

+ Olarak 1 yıl sonra zam geleceğini söyleyen TurkNet CEO'su yılda 3 defa zam yaptı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SkyPresident hocam nasıl iptal ettirdiniz? Şeyi merak ediyorum ben Millenicom kullanıyorum ve iptal edersem nasıl yapacağımı düşünüyorum. e-devlet e-imza gerekiyormuş. İnternet bankacılığından da iptal edildiği doğru mu?

Geri
Yukarı