TürkNet ADSL olan hatta VDSL olarak kaydedilmesi

Makaleler
18
Yer
İzmir
21 Haziran'da Muğla'da bulunan internetimi memleketim olan Tire'ye aldırmak için başvuruda bulundum. 26 Haziran günü teknik ekip gelip "Türk Telekom ADSL destekleyen hatta VDSL olarak kaydetmesi sebebiyle internet bağlantınızı yapamıyoruz, benim yapabileceğim bir şey yok." dedi ve gitti. 1 haftadır Teknik Bilgiler'de "Modem Buluşmuyor- VDSL" yazıyor. Fakat bugün internet bağlantımın yapılmasına karşın hala "Modem Buluşmuyor- VDSL" olarak yazıyor, üstüne üstlük Muğla'daki evimde hiçbir kimse internet kullanmamasına karşın bir abonenin Özgür İletişim Paketi kullandığı yazıyor. Tire'deki adresimi kontrol ettiğimde de aynı şekilde bir abonenin Özgür İletişim Paket kullandığı yazıyor. Ayrıca bana verilen susturmalık internet bağlantısında 2.5 Mbps download, 0.6 Mbps upload ve 18 ping değerleri çıkıyor. Bu konuda ne yapmalıyım? Kendimin yapabilecek bir şeyi varsa söyler misiniz? Ayrıca iptal etmek istersem fax ile gereken dilekçe ve T.C. Kimlik fotokobisini gönderdikten 1 gün sonra iptale başlarlar mı?

Ek Açıklama 2019-07-04 015050.pngEk Açıklama 2019-07-04 015234.pngEk Açıklama 2019-07-04 015356.png

Fax ellerine ulaştıktan sonra iptal için sizi arıyorlar. İptal etmemek adına ellerinden geldiğince uğraşıyorlar bunu söyleyebilirim. Yok iptal etmeyelim donduralım, hattınızdaki sorun çözülünce geri açarız, ek herhangi bir ücret ödemezsiniz vs. Benim sözlü onayımı aldıktan hemen sonra iptal olmuştu.

Fax ellerine ulaştıktan sonra iptal için sizi arıyorlar. İptal etmemek adına ellerinden geldiğince uğraşıyorlar bunu söyleyebilirim. Yok iptal etmeyelim donduralım, hattınızdaki sorun çözülünce geri açarız, ek herhangi bir ücret ödemezsiniz vs. Benim sözlü onayımı aldıktan hemen sonra iptal olmuştu.
Evet, dün gece iptal hakkında konu açmıştım, şu anda evimde internet yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı