TürkNet AKN'yi Kaldırdı!

Sürekli download yapıyorsan eğer TürkNete geçmen daha mantıklı olacaktır.
Çünkü Türk Telekomda 100 GB geçtiğin zaman hızın kısıtlanacak ama Türk Nette ay sonuna kadar 16 alacaksın.
Ha diyorsan ben çok download yapmıyorum dizi izliyorum, film izliyorum, oyun oynuyorum iki servis sağlayıcısı da senin mutlu edecektir diye düşünüyorum.
Aslında dediğiniz mantıklı. Mesela bu ay daha 21. günündeyiz ve bu ay baya bir şey indirdim ve ayın 12'sinde hız 8 Mbps'ye düştü ve ay sonuna kadar bu hızla devam edeceğim.

Aslında dediğiniz mantıklı. Mesela bu ay daha 21. günündeyiz ve bu ay baya bir şey indirdim ve ayın 12'sinde hız 8 Mbps'ye düştü ve ay sonuna kadar bu hızla devam edeceğim.
Ayın 2. haftasından 8 e düşmek yerine ay sonunda kadar 16 kullanmak daha mantıklı olacaktır.

Bizde süperonline var 16’dan 11’i zor görüyoruz, şimdi Türknet’e geçsek yine mi 12 mbps alacağım? Alt yapıya baktım 35’e kadar hız alabiliyormuşuz.

Bizde süperonline var 16’dan 11’i zor görüyoruz, şimdi Türknet’e geçsek yine mi 12 mbps alacağım? Alt yapıya baktım 35’e kadar hız alabiliyormuşuz.

Tahminimce ADSL modem kullanıyorsun. VDSL modem alman gerekiyor 35 Mb/s için. ADSL için 16 Mb/s hız veriyorlar. 12 14 Mb/s arası hız alırsın tahminimce. Modem haricinde altyapının da iyi olması gerekiyor. Modemdeki hat değerlerinin resmini atarsan sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı