TürkNet aktivasyon süresi

tohatsu

Kilopat
Daha fazla  
TürkNet'e geçiyorum. Tüm belgeler onaylandı ve bugün sözlü onayım alındı. Ev telefonu ve internet hattımın teknik olarak yapılacak işlemleri kaldı. Daha önceden yaptıran arkadaşlar varsa ne kadar sürüyor bu aktivasyon işle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende teknik işlemler tamamlandıktan sonraki gün randevu alıp aynı gün gelmişlerdi kurmaya. Belgeleri gönderdikten sonra 2 gün bekledim (Cumartesi ve Pazar günleriydi bu arada), 3. günün öğleni kurulum yapıldı ve kullanmaya başladık. 1 sene oldu tabii, şimdi nasıl olur bilemiyorum. Ayrıca bulunduğuınuz bölgedeki çalışan birimlere göre de değişebiliyor bu süre.

Bende teknik işlemler tamamlandıktan sonraki gün randevu alıp aynı gün gelmişlerdi kurmaya. Belgeleri gönderdikten sonra 2 gün bekledim (Cumartesi ve Pazar günleriydi bu arada), 3. günün öğleni kurulum yapıldı ve kullanmaya başladık. 1 sene oldu tabii, şimdi nasıl olur bilemiyorum. Ayrıca bulunduğuınuz bölgedeki çalışan birimlere göre de değişebiliyor bu süre.
Bende zaten internet var. Kurulum yapılmayacak. Sadece taşıma işlemi yapılacak. Yeni dsl şifrem bana gelecek.

TürkNet'e geçiyorum. Tüm belgeler onaylandı ve bugün sözlü onayım alındı. Ev telefonu ve internet hattımın teknik olarak yapılacak işlemleri kaldı. Daha önceden yaptıran arkadaşlar varsa ne kadar sürüyor bu aktivasyon işle mi?
hocam belgeleri ne zaman yollamıştınız? benim de bugün teslim edilmiş belgeler ama hiç aramadılar

Kontrol ettiler aktivasyon başladı ama ilerleme yok. Bu gün 8. gün. Taşıma işlemi bu kadar sürmemeli. Yarın gidip TTnet aboneliğimi yenileteceğim eğer yapmazlarsa. Sıktı...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı