TürkNet alyapısı

TürkNet'in kendi altyapısı mahallende varsa eğer TürkNet'in internet sitesinden sorgulayabilirsiniz.

Ben de önceden TurkNet alt yapısında gözüküyordum. Geçtim TurkNet'e kaç ay oldu hala alt yapısına geçemedim. Şimdi sorgulama da ise gözükmüyor. Kendimi dolandırılmış hissediyorum resmen.

Hayır yanlış bilgilendirme olmasın, YAPA sayesinde türktelekom dırdırından kurtuluyorsun ve TürkNet direk senle ilgilenebiliyor evet eskiden YAPA konusunda bazı sorunlar bulunuyordu, müşteri temsilciler genel olarak ilgilenmiyordu ama şimdi düzeltildi.

Arkadaş doğru söylüyor. Santrale uzaksan sıkıntı oluyor. TurkNet'in kendi forumunda, diğer forumlarda bununla ilgili bir çok konu var.

Keşke müşteri temsilcelerini darlasaydın biraz geç çalışıyor müşteri temsilcileri

Kaç kere destek kaydı açtım. Hep aynı şeyleri söyleyip kapattılar. Neymiş "oto geçiyor biz bir şey yapamıyoruz" . Artık bunaldım diyorum ki "YAPA var mı bari onu öğrenmek istiyorum" diye. Aynı cevabı veriyorlar hala. :D 1-2 ay daha dururum. Bir tepki görmezsem çıkarım.

Kaç kere destek kaydı açtım. Hep aynı şeyleri söyleyip kapattılar. Neymiş "oto geçiyor biz bir şey yapamıyoruz" . Artık bunaldım diyorum ki "YAPA var mı bari onu öğrenmek istiyorum" diye. Aynı cevabı veriyorlar hala. :D 1-2 ay daha dururum. Bir tepki görmezsem çıkarım.
Ben TürkNet kullancısıyım ama dediğim gibi müşteri hizmetleri VASAT hepsi aynı şeyi tekrar ediyor robot koysalar daha iyi :)

Ben TürkNet kullancısıyım ama dediğim gibi müşteri hizmetleri VASAT hepsi aynı şeyi tekrar ediyor robot koysalar daha iyi :)

Arıza, sorun gibi bir şey yaşamadım. O yüzden muhatap olmadım. Sadece YAPA yüzünden muhatap olduğum. O da dediğiniz gibi VASAT. Ciddi bir sorun yaşasaydım aboo. Ayvayı yemiştik.

Kaç kere geri bildirimde bulundum, Acilen düzeltmeleri gerekiyor yoksa çok fazla kullanıcı kaybederler.

Oyunlar da bile çalışanına eğitim verince performansını arttırıyor. :D Bari şu müşteri hizmetlerine az eğitim verinde sorunu bilip, performansları yükselsin. :D

fb07de9540c038c6d44a591b1c76b52e - Kopya.jpg

Geri
Yukarı