TürkNet arıza süreci

Teris

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, 20.06.2020 tarihinde sokağın başında bulunan Türk Telekom toplama panosunda yapılan çalışma sonrası ADSL ışığım gitti. Arıza kaydı oluşturdum otomatik mesajdan başka bir şey yok. Zaten arayıp ulaşmak, derdini anlatmak mümkün değil. Süreç ne kadar sürecek? Extra yapmam gereken bir şey var mı?
Bu arada 16Mbps olarak kullandığım altyapı, toplama panosunda yapılan çalışmadan sonra İnternet'ten sorgulattığımda Hiper olarak 90Mbps civarı gözükmektedir.

Arıza kaydına girdi yapmaya ve şikayet oluşturmaya devam edin.
Sisteme kayıtlı olmayan bir telefon numarasından müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışın.
Ve son ben de bir Türknet kullanıcısı olarak Allah kolaylık versin diyorum...

Arkadaşlar sorunumun hala çözülmemesi üzerine üyeliğimin iptali için gerekli işlemleri yaptım ve başka bir sağlayıcıya geçtim

28.06 tarihinde başvuruda bulundum. Henüz bir gelişme yok. Kurulum bekliyorum.

Eminim'ki Millenicom'da da sıkıntı yaşıyacaksınız çünkü etrafımda kullananlar vardı ve onlarda hep aynı sıkıntıları duyuyordum İnternet'im kesiliyor, hızım düşüyor vs. gibi ama siz yine de deneyin sanırsam Millenicom'da da tahhüt yok diye biliyorum onun için her zaman şunu söylerim biraz daha fazla para verir işimi garantiye alırım en azından bir sorun olduğunda karşımda bir muhhatap bulabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı