TürkNet Davet Kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Turknet'te ilk ayım ve bu benim ilk internet aboneliği deneyimim. Çevremdekiler 8-10mbps hız alırken ben 22 mbps download ve 4 mbps upload hızı alıyorum. Linkteki kodu abonelik kaydında kullanarak ikimizin de bedava internet kulanımını sağlayabilirsin. :)

Turknet'te ilk ayım ve bu benim ilk internet aboneliği deneyimim. Çevremdekiler 8-10mbps hız alırken ben 22 mbps download ve 4 mbps upload hızı alıyorum. Üstelik Güneşli gibi bir yere YAPA altyapısı geleceği duyuruldu, bu alt yapıyla Türkiye'deki en hızlı internetlerden birini kullanmaya başlayacağım. Linkteki kodu abonelik kaydında kullanarak ikimizin de bedava internet kulanımını sağlayabilirsin. :)

Turknet'te ilk ayım ve bu benim ilk internet aboneliği deneyimim. Çevremdekiler 8-10mbps hız alırken ben 22 mbps download ve 4 mbps upload hızı alıyorum. Linkteki kodu abonelik kaydında kullanarak ikimizin de bedava internet kulanımını sağlayabilirsin. :)

Son düzenleme:
Nisan 2018 tarihinden beri Turknet'liyim. Gayet memnunum. Bir arkadaşım referansımla üye oldu ve ikimiz de bir ay bedava internet kazandık. Turknet'e geçmek isteyen varsa referans linkimle üye olursa sevinirim.
Referans linki:YEF76SR30RSR

Davet kodum;
UAB96FR53PUD

Faturalar düzenli olarak ödenmektedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı