TürkNet fiber altyapı süreci

Bizede bu kutudan eklendi. Fiber mi bu bilgisi olan varmı sorgulamada Özgür iletişim fiber 100 çıkıyor. Başvurdum geldiler fakat sinyal yok dediler ve gittiler. 4 - 5 gün sonra tekrar bakıcaklarmış...

Dosya Ekleri

• 2222222222222222222.jpg
    2222222222222222222.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 92
Bizede bu kutudan eklendi. Fiber mi bu bilgisi olan var mı sorgulamada özgür iletişim fiber 100 çıkıyor. Başvurdum geldiler fakat sinyal yok dediler ve gittiler. 4 - 5 gün sonra tekrar bakacaklarmış...

TurkNet'in kendi fiberi GigaFiber geliyor. Yani 1000 Mbps alacaksın.

Bizede bu kutudan eklendi. Fiber mi bu bilgisi olan varmı sorgulamada Özgür iletişim fiber 100 çıkıyor. Başvurdum geldiler fakat sinyal yok dediler ve gittiler. 4 - 5 gün sonra tekrar bakıcaklarmış...
Hocam DH'de TürkNetDestek'e yazarsanız daha hızlı sonuç alırsınız.

Yazdım fakat mesaj atmadılar. Ekip geldi bağlantı için sinyal olmadığı için gittiler. Arayıp şey dedi adam; sinyal yok şu an 3 - 4 gün beklemeniz gerekiyor. Sinyal gelince biz gelip bağlayacağız dediler. Bu arada paket bilgisinde 1000 çıkmıyor 100 çıkıyor. 2 bina yanımda 1000 çıkıyor tuhaf. İnşallah şu ADSL'den artık kurtulurum...

Yazdım fakat mesaj atmadılar. Ekip geldi bağlantı için sinyal olmadığı için gittiler. Arayıp şey dedi adam; sinyal yok şu an 3 - 4 gün beklemeniz gerekiyor. Sinyal gelince biz gelip bağlayacağız dediler. Bu arada paket bilgisinde 1000 çıkmıyor 100 çıkıyor. 2 bina yanımda 1000 çıkıyor tuhaf. İnşallah şu ADSL'den artık kurtulurum...

Az bekle. Aktif olacaktır maksimum 2-3 hafta içinde. Boşu boşuna Türk telekoma başvurup bir daha gir çık yapma sisteme. 15-20 gün bekle, direkt GigaFiber'e geçiş yaparsın.

Bu ülkede kafayı yiyeceğim arkadaş fiber için TurkNet'i arıyorum bana Türk Telekom'la konuş diyor Türk telekoma mail atıyorum bizim müşterimiz değilsiniz ISS nizle konuşun diyorlar.

Bize de 3 Haziran'da kabloları takıp aynı gün böyle kutu eklendi ama hala sorgulama yaptığımda 12 Mbps çıkıyor. Türknet dahil kimse ne zaman aktif olacağını bilmiyor 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı