Türknet Fiber oyunlarda ping sorunu

Emre014

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar TürkNet'in fiber 100 paketini kullanmaktayım evim dubleks modem alt katta ve üste taşıma olanağım yok. Çünkü üstte telefon kablosu yok. Şimdiye kadar üst kata bir menzil genişletici ve PC'ye de USB Wi-Fi adptörü ile internete bağlandım ancak oyunlarda sürekli ping aşırı yükseliyor. Ben kablolu bağlantı düşündüm ama direkt gri Ethernet kablosu gecikme veya hız düşüklüğü yaşatır mı yoksa başka bir kablo türü mü seçmem gerekiyor? Sarı yeşil mavi vs. Ya da farklı çözüm önerileriniz var mı?
Merhabalar TürkNet'in fiber 100 paketini kullanmaktayım evim dubleks modem alt katta ve üste taşıma olanağım yok. Çünkü üstte telefon kablosu yok. Şimdiye kadar üst kata bir menzil genişletici ve PC'ye de USB Wi-Fi adptörü ile internete bağlandım ancak oyunlarda sürekli ping aşırı yükseliyor. Ben kablolu bağlantı düşündüm ama direkt gri Ethernet kablosu gecikme veya hız düşüklüğü yaşatır mı yoksa başka bir kablo türü mü seçmem gerekiyor? Sarı yeşil mavi vs. ya da farklı çözüm önerileriniz var mı?

Bir çözüm önerisi olan yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı