TürkNet gigafiber çalışması

Reis bir şey soracağım benim Türk Telekom fiber aktif oldu ben gigafiber gelene kadar idare edeceğimde kurulum ücreti ne kadar bir de kaç gün internetsiz kaldın.
İnternetsiz kalmadım. 99 TL kurulum ücreti var. ADSL veyahut VDSL hattı iptal etmek zorunda değilsin. Fiber kurulunca iptal edersin. Türknet alırsan 3 ay taksit olarak 33 TL veriyorsun cayma bedelini. Memnun musun diye sorarsan, evet çok memnunum. Süreç çok hızlı ilerledi ve fibere kavuştum.
EC30CBEE-4B2F-49F6-8CE8-40FC080B1552.jpeg

teşekkürler
İnternetsiz kalmadım. 99 TL kurulum ücreti var. ADSL veyahut VDSL hattı iptal etmek zorunda değilsin. Fiber kurulunca iptal edersin. Türknet alırsan 3 ay taksit olarak 33 TL veriyorsun cayma bedelini. Memnun musun diye sorarsan, evet çok memnunum. Süreç çok hızlı ilerledi ve fibere kavuştum.
Eki Görüntüle 790546
kurulumu kaç günde yapdılar birde ben zaten türknet kullanıyorum adsl cayma bedeli derken ?

Arkadaşlar bu TurkNet ile ilgili tarafsız bir bilgilendirme yapacak var mı 35 Mbps VDSL paketine geçmeyi düşünüyorum Türk Telekom'dan.
Altyapına bağlı olarak değişiyor. Modem arayüzündeki xdsl hat değerlerin iyiyse geçmeni öneririm. Ancak yeterli değilse altyapıyı neresi sağlıyorsa oraya geçmen daha mantıklı olur.

Turknet sitesi üzerinden altyapımı kontrol ediyorum GigaFiber bölgesinde olduğum ve çalışmaların devam ettiği gözüküyor(o zamana kadar TT fiberi de verebilirler bana ama nerede...) ancak 11 Aralıktan beri Türknet'ten bir türlü cevap alamıyorum. Sorularıma geri dönüş yapmıyorlar. Büyük ihtimalle tam oturmadı. Şimdilik TT fiberine Millenicom üzerinden geçeceğim. Ben Türknet müşterisi olmama rağmen dönüş alamıyorum yeni abone olacaklara kolaylıklar diliyorum.

Turknet sitesi üzerinden altyapımı kontrol ediyorum GigaFiber bölgesinde olduğum ve çalışmaların devam ettiği gözüküyor(o zamana kadar TT fiberi de verebilirler bana ama nerede...) ancak 11 Aralıktan beri Türknet'ten bir türlü cevap alamıyorum. Sorularıma geri dönüş yapmıyorlar. Büyük ihtimalle tam oturmadı. Şimdilik TT fiberine Millenicom üzerinden geçeceğim. Ben Türknet müşterisi olmama rağmen dönüş alamıyorum yeni abone olacaklara kolaylıklar diliyorum.
Mevcut abonelerini şu anlık fibere geçiremiyorlarmış. Bir arkadaş da aynı problemi yaşadı. Ben yeni abone olduğum için çok hızlı işlemler gerçekleşti.

@TeknoFix29 Merhabalar, Avcılar-Cihangir Mh. Bölgesi ile ilgili güncel bilginiz var mı? Ben de Cihangir mahallesinde oturuyorum ancak bir haftadır online işlem merkezinden cevap bekliyorum. E-5 yakınında değilim içerlerdeyim ancak binama daha yeni TT GPON geldi. Avcılardaki projeye bakan kişinin iletişim bilgilerine nereden ulaşabilirim? En azından GigaFiber gelene kadar bana TT üzerinden versinler sonra GigaFibere geçirsinler :)

Altyapı Sorgum;
aga bende senle aynı durumdayım cihangirde oturuyorum 1 haftadır bekliyorum cevap yok
bana gönderdikleri mesaj
Merhaba ben Mert Ç.

İlgili ekipten gelen bilgi şu şekildedir;
Abonemizin altyapısı henüz hazır değildir, bölgede çalışmalar devam etmektedir. Sitemizden sorgulama yaptığımızda çalışmaların devam ettiği ibaresi bulunmaktadır. Çalışma tamamlandığında abonemizi arayarak randevu oluşturacağız.
Türk Telekom fiber altyapısına geçiş işlemlerini buradan maalesef sağlayamıyoruz. Mevcut aboneliğinizi iptal edip Türk Telekom Fiber aboneliğe başvuru yapmanız gerekmektedir. İyi günler dilerim.

Son düzenleme:
Aga bende senle aynı durumdayım cihangirde oturuyorum 1 haftadır bekliyorum cevap yok

Bana gönderdikleri mesaj
Merhaba ben Mert C.

İlgili ekipten gelen bilgi şu şekildedir;
Abonemizin altyapısı henüz hazır değildir, bölgede çalışmalar devam etmektedir. Sitemizden sorgulama yaptığımızda çalışmaların devam ettiği ibaresi bulunmaktadır. Çalışma tamamlandığında abonemizi arayarak randevu oluşturacağız.
Türk Telekom fiber altyapısına geçiş işlemlerini buradan maalesef sağlayamıyoruz. Mevcut aboneliğinizi iptal edip Türk Telekom Fiber aboneliğe başvuru yapmanız gerekmektedir. İyi günler dilerim.

11 Kasım'dan beri bekliyorum ben de. Peki GigaFiber için de mi geçerli bu durum? İlla aboneliği iptal mi ettirmek gerekiyor?
TT fiber aboneliği için de iptal etmek de ne kadar saçma bir durum.
Mevcut abonelerini şu anlık fibere geçiremiyorlarmış. Bir arkadaş da aynı problemi yaşadı. Ben yeni abone olduğum için çok hızlı işlemler gerçekleşti.
Peki siz TT fiber mi yoksa GigaFiber mi kullanıyorsunuz? ADSL'den GigaFibere de geçişte abonelik iptali istiyorlar mı? TT Fibere geçişte istiyorlarmış.

11 Kasım'dan beri bekliyorum ben de. Peki GigaFiber için de mi geçerli bu durum? İlla aboneliği iptal mi ettirmek gerekiyor?

Peki siz TT fiber mi yoksa GigaFiber mi kullanıyorsunuz? ADSL'den GigaFibere de geçişte abonelik iptali istiyorlar mı? TT Fibere geçişte istiyorlarmış.

gigafiber için arayacaklarmış bizi tt fiber içinde adsl iptal edip yeniden başvuru yapmamız lazım

Geri
Yukarı