TürkNet hız artışı

Daha fazla  
Merhaba dostlar, TürkNet'in upload hızını yükselttiğini gördüm ve bakayım dedim. Önceden 3 Mbps upload alırken şimdi yaklaşık 6 Mbps upload alıyorum, ayrıca merak ettiğim konu var. Modemden baktığımda altyapım 123 Mbps download 45 upload desteklediğini gördüm ancak aldığım hız 35 download 6 upload alıyorum, destek kaydı açsam bu hızı yükseltebilir miyim? Yapa'da değilim VDSL kullanıyorum.

modem.png

turknet.png

speedtest.png

Son düzenleme:
Online İşlemler üzerinden 10 lira farkla paket değiştirip 100/8 Mbps hıza sahip olabilirsin.

Son düzenleme:
Turknet online işlemler uygulamasında internet paket değişikliği bölümünden değiştirebilirsin ama 123 mgbt downland vermezler.Destek bölümünden sor hızını benimde 100mgbt destekliyor altyapım ama Turknet en fazla 75 mgbt verebilirim dedi bana.

Turknet online işlemler uygulamasında internet paket değişikliği bölümünden değiştirebilirsin ama 123 mgbt downland vermezler.Destek bölümünden sor hızını benimde 100mgbt destekliyor altyapım ama Turknet en fazla 75 mgbt verebilirim dedi bana.
Şuanda 75 mbps olarak kullanabiliyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı