TürkNet hız artışı

Teşekkürler dostum fakat ben ücret ödemek istemiyorum verdiğim ücret ile altyapımın desteklediği hızı almak istiyorum. Ayrıca 10 TL fark gösteriyor.

Hocam modem göstereni verebilseler keşke bende downloadı 120 civarı gösteriyor uploadda 93 kusur.

Ücret ödemeden olmaz, millet boşuna mı ödüyor.
75,99 tl karşılığında 75 mbps verebileceklerini söylediler dostum ben bundan nasıl yararlanabilirim diye soruyorum ve zaten ücret ödüyorum, milletle ne alakası var ben onu anlamadım.
Ben sadece sordum yaptırmadım, 35 mgbt 75.99 luk paketteyim ama 75 mgbt 85.99 yapabilirlermiş. Bulunduğun bölgede Turknet in Aktif Altyapısı varsa daha yüksek hızlar alırsın.
Maalesef aktif altyapıda değilim.
Bu siteden Alt yapı hız testi yapabilirsiniz. Benim 82 Mbps destekliyor Turknet bana 75 veriyor.
Benim de 81 Mbps destekliyormuş, aktif altyapıda mısınız?

@Dolapdereli Sabri 76 lira olan paket 35/3 Mbps olan paket. Bunun üstünde altyapının desteklediği hıza ulaşmak istiyorsan 10 lira ekstra ücret ödemen gerekiyor. Senin için bu değer maksimum 100 Mbps. Benim altyapım 86 Mbps destekliyor bu da hız değerlerim;
türknet hız.png

Teşekkürler dostum fakat ben ücret ödemek istemiyorum verdiğim ücret ile altyapımın desteklediği hızı almak istiyorum.
VDSL'de onun için 85 TL ödemen gerekiyor. YAPA'da isen 75 TL. YAPA için ekstra bir şey yapamazsın, senin bulunduğun bölgeye getirirlerse getirirler yoksa gelmez. YAPA'nın en güzel avantajı upload hızlarınız da altyapınızın desteklediği kadar oluyor.

YAPA'da 75 mbps verebilirse destek kaydı aç YAPA'ya geçmek istiyorum de. YAPA'da değilim diyorsun bu yüzden herkesin aklında VAE'de olduğun gelir. VAE'de 85 lira vermek zorundasın o hızı alabilmen için biz senin altyapının YAPA dahilinde olduğunu nerden bilelim.

YAPA'da 75 mbps verebilirse destek kaydı aç YAPA'ya geçmek istiyorum de. YAPA'da değilim diyorsun bu yüzden herkesin aklında VAE'de olduğun gelir. VAE'de 85 lira vermek zorundasın o hızı alabilmen için biz senin altyapının YAPA dahilinde olduğunu nerden bilelim.
Ben zaten bulunduğum santralde YAPA var gözüküyor fakat VAE kullanıyorum diye belirttim dostum, sakin ol burası sinir stresini atabileceğin bir yer değil sözlerine dikkat edersen sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı