Türknet modemi kuramama ve internet ışığın yanmaması

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Arkadaşlar merhaba. Modemimi daha önce 2 yıllık TTNET aboneliğimde 3 4 kere stabil bir şekilde kurdum. Türknet'e geçtim şimdi ancak modemi kuramıyorum. ADSL ışığı yanıyor. Sadece internet ışığı yanmıyor. Türknet destek ekibi ise benden daha az bilgili. Hepsi çok acemi. Zaten bağlanmak için dağ tepe aşıyorsunuz desteğe. Her neyse. Kurarken karşıma bu hata çıkıyor ve TPLink destek ekibinden de sonuç alamadım. Ne Türknet ne TPLink bana yardımcı oldu. Yardımcı olursanız sevinirim.

20170713_143858.jpg

Meydana gelen hata; "Değişiklik için herhangi bir giriş seçilmedi".

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeme girilen kullanıcı adı ve şifreyi kontrol edin. İnternet sağlayıcınızdan edini ve girin. Bundan kaynaklanma ihtimali yüksek. Örnek olsun diye kendi modemimden gösteriyim. TTNET'den kalma bilgiler olabilir.Eki Görüntüle 247833
Modeme girilen kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmıştım zaten. Modemi de kurabildim ancak internet gelmemişti. IP alamamanızdan kaynaklı dediler. Hala internetim yok yani.

TürkNet görüşmelerimiz sonucu, internetimiz açılmıştır arkadaşlar. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, TürkNet MH'yi arayıp arıza kaydı bıraksınlar. 2 Günde çözüldü. Konu kapanabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı