TürkNet için hangi modemi almalıyım?

spikespiegel104

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Geçen konu açmıştım TürkNet mi yoksa Kablonet mi diye fakat, Kablonet apartmana tesisatı kuracakları sıra (kurulum ekibi tanıdık) sokağımdaki kabloların coaxial kablo olduğunu eve fiber değil coaxial kabloyla hizmet vereceğini söyleyince bu kurulumdan vazgeçtim. Sağlıklı değerler alabileceklerimi söyleseler de 24 ay taahhüt değmeyeceğini düşünerek tercihimi TürkNet olarak değiştirdim. Neyse konumuza gelecek olursak şu an aktif olarak Vodafone Net kullanıyorum ve sahip olduğum modem Huawei HG658C üzerinde Vodafone simgesi yer alıyor. VDSL destekli fakat ben TürkNet'e geçeceğim ve bu modem yine de bana hizmet verebilirmiş. Sizce yeni bir modem almaya değer mi? TürkNet ZyXEL VMG8623-T50B adlı modemi satışa sunmuş yeni nesil bir modem olduğunu yazmışlar. Tesisatı ve interneti yenilerken modemi de aradan çıkartayım dedim ve yeni modemim olsun istiyorum. Sizce bu modem iyi mi ve almaya değer mi?

Merhabalar,
Geçen konu açmıştım TürkNet mi yoksa Kablonet mi diye fakat, Kablonet apartmana tesisatı kuracakları sıra (kurulum ekibi tanıdık) sokağımdaki kabloların coaxial kablo olduğunu eve fiber değil coaxial kabloyla hizmet vereceğini söyleyince bu kurulumdan vazgeçtim. Sağlıklı değerler alabileceklerimi söyleseler de 24 ay taahhüt değmeyeceğini düşünerek tercihimi TürkNet olarak değiştirdim. Neyse konumuza gelecek olursak şu an aktif olarak Vodafone net kullanıyorum ve sahip olduğum modem Huawei HG658C üzerinde Vodafone simgesi yer alıyor. VDSL destekli fakat ben TürkNet'e geçeceğim ve bu modem yine de bana hizmet verebilirmiş. Sizce yeni bir modem almaya değer mi? TürkNet ZyXEL VMG8623-T50B adlı modemi satışa sunmuş yeni nesil bir modem olduğunu yazmışlar. Tesisatı ve interneti yenilerken modemi de aradan çıkartayım dedim ve yeni modemim olsun istiyorum. Sizce bu modem iyi mi ve almaya değer mi?

ASUS modem almanı tavsiye ederim. TürkNet ile iyi çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı