TürkNet müşteri memnuniyeti

BerkayKöse

Anısına
Daha fazla  
YouTube'de birçok kanal TürkNet'i kötülemiş. Yok fatura çok geldi, yok yardımcı olunmadı, yok böyle, yok şöyle. Kesinlikle böyle bir şey yok. Ben sözleşmemi yolladım 3 günde gitti 4. gün port açıldı, internetimi kullandım. Daha 1 ay olmadan 212.20 GB'a ulaştım hız düşmesi diye bir şeyi aklınızın ucundan bile kesinlikle geçirmeyin. Fatura 60 TL dediler 61 TL ödemedim. Sabit 60 TL, AKN yok, sınırsız internet. İnternet istiyorsanız TürkNet.

Ekran Alıntısı2.JPG
Ekran Alıntısı111.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununuzu düzgünce anlattığınız takdirde daha bir kere bile tarafıma sert veya yapamayız, edemeyiz tarzı bir dönüş yapılmadı. 3 ay sonra 1. yılım dolacak TürkNet'te. Verdikleri hizmetten sonuna kadar memnunum.

Ben artık onları ya rakiplerin çalışmaları olarak görüyorum yada son derece bilgisizlerin.

Ben anlamıyorum arkadaş GSM'de de böyle. Yok fatura 59 dediler 70-80'den aşşağı gelmiyor eee kardeşim ara sor ekstra ne kullanmışsın öğren. Şu çağda böyle sorunlar yaşayanlar varsa hakkıdır. En basiti ya faturan geliyor aç bak bakalım neden yüksek gelmiş? E o yok sorgulama yok bilgi yok kötüleme var.

Ben iki yıl önce geçecektim sırf yorumlardan korkup geçmedim ancak geçen yıl taahhüt bitince gözü karartım bağlanırsa kullanırım bağlanmazsa geri Türk Telekom'a dönerim diye bağlattım belgeleri perşembe gönderdim cumartesi onlara ulaştı pazar teyit için aradılar pazartesi sabah kullanmaya başladım.

Şuan çok memnunum ne hız düşmesi var ne AKK. Aylık 350-400GB veri tüketiyorum.

Ben artık onları ya rakiplerin çalışmaları olarak görüyorum yada son derece bilgisizlerin.

Ben anlamıyorum arkadaş GSM'de de böyle. Yok fatura 59 dediler 70-80'den aşşağı gelmiyor eee kardeşim ara sor ekstra ne kullanmışsın öğren. Şu çağda böyle sorunlar yaşayanlar varsa hakkıdır. En basiti ya faturan geliyor aç bak bakalım neden yüksek gelmiş? E o yok sorgulama yok bilgi yok kötüleme var.

Ben iki yıl önce geçecektim sırf yorumlardan korkup geçmedim ancak geçen yıl taahhüt bitince gözü karartım bağlanırsa kullanırım bağlanmazsa geri Türk Telekom'a dönerim diye bağlattım belgeleri perşembe gönderdim cumartesi onlara ulaştı pazar teyit için aradılar pazartesi sabah kullanmaya başladım.

Şuan çok memnunum ne hız düşmesi var ne AKK. Aylık 350-400GB veri tüketiyorum.
Bende sadece bilgisayarda Fast Insider olmamdan ötürü 50GB update indirmişim. Aylık tüketim yine sadece bilgisayar için konuşuyorum 300GB civarında. Evde 5 kişinin sürekli intrrnete bağlı olduğunu hesaba katarsak, bu fiyata bu hizmet işte aradığımız Muasır Medeniyetler seviyesi oluyor. :)

Ben de aşırı memnunum. Tahmini 4 senedir Türknet'teyiz yani muhteşem. AKN kalmadan bile iyiydi. O fiyata o AKN hiç bir ISS'de yoktu. Şimdi AKN de yok, gönül rahatlığı ile 720P film izleyebiliyorum artık.:p

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı