TürkNet müşteri hizmetleri ilgisizliği

xdrafter

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Tasarım Uzmanı olma yolunda :)
Amacım kötülemek değil, kötü olduklarını yansıtmaktır.

26.12.2018 tarihinde altyapı kablolarımız çalındı, arıza kaydı oluşturduk 4 gün sonra ekipler geldi bütün komşuların kablolarını bağladılar ve bizim kablolarımızı unutmuşlar. Tamamen Turk Telekom ekiplerinin hatası çünkü kablolar Turk Telekom'a ait. Turk Telekom ile iletişime geçtim siz değil TurkNet firmasi bizimle iletişim kurmalı dedi.
Fakat bundan sonra bunu bildirmeme rağmen TurkNet firması işlem yapmadı. Sistemlerinde 3 tane arıza kaydım var ve neredeyse her gün durumu tekrar tekrar anlatıyorum tabir-i caizse aptala anlatır gibi yazıyorum.
10 gündür benimle iletişimlerini kesmişlerdi, dün tekrar aradılar ekiplerin gelip gelmediğini sordular (ki konuşmasından belliydi gelmediklerini sistemden görüyordu), gelmediler sistemde gözükmüyor mu dedim. Gözüküyor dedi. Durumu tekrar bildirelim size geri dönüş yapacağız dediler ama ben bildirdiklerine falan inanmıyorum. Bazen böyle saçma sapan şekilde iletişime geçip oyalıyorlar tamamen bilerek yaptıkları bir şey bu.
Eminim ki bu firmada teknik bilgi sahibi vasıflı elaman sayısı iki elin parmaklarını geçmez.
Abone olmadan önce iki kez düşünün çünkü mağdur olduğunuzda keşke daha fazla versem teknik destek de alsam diyorsunuz. Bunların teknik desteği yok denecek kadar az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet maalesef müşteri hizmetleri konusunda vasat. Forum NetSpeed öneriyor onu deneyebilirsiniz.
Fakat ne kadar iyi kötü bilmiyorum foruma sorsan NetSpeed iyidir der büyük ihtimal.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı