TürkNet nakil adres problemi

Dustin

Hectopat
Ben böyle rezil rezalet bir destek sistemi görmedim. Adamların umurunda değilsiniz resmen. 1 haftadır yeni bir eve taşındık. Henüz inşaatı bitmemiş bir site. Çevre düzenlemesi falan yapılıyor hicbir yerde de sokak no veya cadde yazmıyor(hala inşaatta olan bir site olduğu için henüz dış kapi numarasi da verilmemis. Konum da yanlış çıkıyor ve bu Turknet denen illet sokak veya cadde yoksa nakil veremeyiz diyor. Resmen robot gibiler dert anlatamıyorsunuz. Ben şimdi ne yapacağım peki, bu Turknet ne kadar berbat bir destek sistemi olsa da taahhüt ile 24 ay kitlemiyor en azından. Bunun bir yolu yok mu? Sonuçta yan tarafımızda bir apartman var orada WiFi var bir sürü. Demek ki bağlanabiliyor diye düşünüyorum. Bu sorun bir bende var sanırım, yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bina ve sokak no yazmasa da belirli bir numara vardır. Adres olmadan su, elektrik vb. tesisat da çekilemez.
İlla tabelada yazması gerekmiyor. Adres detayını bulup iletin. Suç onlarda değil.

Oturduğunuz evde bağlı ev telefon numarası varsa onunla bağlatabilirsiniz. Yan bina dediğiniz yan bloksa eğer, o blok üzerinden adres verip A blok yerine B blok diyebilirsiniz. Veya bina girişlerinde fatura falan geliyorsa gördüğünüz, oradan adres alabilirsiniz. Adressiz ikamet etmek imkansız çünkü. İkamete başlamşsınız, adresiniz olmadan ikamet olmaz. (Tabi aldırmadıysa birçok kişi, orası başka.)

Bina ve sokak no yazmasa da belirli bir numara vardır. Adres olmadan su, elektrik vb. tesisat da çekilemez.
İlla tabelada yazması gerekmiyor. Adres detayını bulup iletin. Suç onlarda değil.
Taşınalı birkaç gün oldu daha telefon numarasını yeni eve almadık babam olmadığı için annem herşeye tek başına yetişemiyor elektrik 6 ay falan biz ödemiyoruz o yüzden ne fatura geliyor ne başka bisey şu zaten yer altından geliyor oda henüz temiz değil su faturasida ödemiyoruz belli bir numara arıyoruz bizde zaten fakat nereye bakacagimizi bilmiyoruz sokak numarası olsada bina numarası varmı meçhul çünkü daha bitmemis bir bina biz taşınacagimiz için bizim dairemizi erken bitirdiler.
Oturduğunuz evde bağlı ev telefon numarası varsa onunla bağlatabilirsiniz. Yan bina dediğiniz yan bloksa eğer, o blok üzerinden adres verip A blok yerine B blok diyebilirsiniz. Veya bina girişlerinde fatura falan geliyorsa gördüğünüz, oradan adres alabilirsiniz. Adressiz ikamet etmek imkansız çünkü. İkamete başlamşsınız, adresiniz olmadan ikamet olmaz. (Tabi aldırmadıysa birçok kişi, orası başka.)
Yan blok degil farklı bir apartman orasida gelen postalara bakmak istedim fakat hep kilitli dolaplardı dolayısıyla oda olmadı ne yapacağım bilmiyorum türk telekom olsa şimdiye 50 kere bağlamıştık turknet e yazıyoruz 3 gün sonra arıyor ondada yardımcı olmuyor bile.
Altyapı olmadığını söylediler.Türk Telekom'un CEO'suna twitterdan attığım mesaj ile sorunu çözdüm.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı