TürkNet aktivasyon problemi

prrodigyy

Kilopat
Daha fazla  
Çarşamba günü İnternet'imi TürkNet'e taşıtmak başvurdum. Türk Telekom kullanıyordum. Belgeleri vs. perşembe günü gönderdim. Bugün İnternet'te dolaşıyordum ve bir anda İnternet gitti. Telefona baktığımda kullanıcı adı ve şifre gönderdiklerini gördüm. Modemin arayüz şifresini hatırlamadığım için arkasındaki reset tuşu ile sıfırlayıp tekrar girdim. Modem Türk Telekom'dan alınan TP-Link TD modeli. Kendi sitelerinde belirttikleri gibi, giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifreyi girerek modem kurulumunu tamamladım fakat tamamlandıktan sonra Wi-Fi ile bağlandığımda tarayıcımda msftconnecttest.com sitesi açılıyor ve TürkNet logosu çıkıyor sadece. TürkNet'in kendi sitesi hariç hiçbir siteye giremiyorum. Ethernet kablosu ile de herhangi bir siteye giremiyorum, TürkNet hariç. Telefonda da aynı durum var. Wi-Fi ile bağlanıyorum ve HTML'yi aç gibi bir bildirim geliyor. Dokunduğumda ise ekrana yine TürkNet logosu çıkıyor fakat İnternet yok. 0850 ile başlayan numaralarını aradığımda var olan TürkNet aboneliğiniz ile işlem yapmak için 2'ye basın diyor. Basıyorum ve istediği bilgiyi giriyorum, tekrar aynı şeyi söylüyor. Sadece yeni hat başvurusu için müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorum, onda da arkadaşlar o konu ile ilgilenmediklerini söylüyorlar ve yönlendiriyoruz deyip kapatıyorlar. Online işlemlerde de aktivasyon süreci kısmı gözüktüğü için destek kaydı açamıyorum. Resmen elimde yapabileceğim hiçbir şey yok. Bu sorunu yaşayan oldu mu? Msftconnect sitesi nedir, bilgisi olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı