TürkNet Nasıl?

MyEn

Hectopat
Daha fazla  
Hocam ben yeni eve taşınıyorum ve yeni evde Superonline altypaısı olmadığı için sözleşmeyi iptal edebiliyorum. Superonlina 100TL paket hlainde para veriyorum içinde TV+ bana biraz yüksek geliyor açıkçası. TürkNet uygun gibi geldi ama aranızda kullananlar veya bilenler varsa bilgilendirebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vaad ettikleri hızı genellikle veriyorlar. Türk Telekom altyapısında kopmasız, rahatça internet kullanabiliyorsanız burada da aynı şekilde olacaktır. Müşteri ilişkileri berbat, Allah düşürmesin.

Geçmek isterseniz: SPS17JY41HBO
Davet kodum, her ikimizde bir ay bedava kullanabiliriz.

Telefonla ulaşmak çok zor diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben yeni eve taşınıyorum ve yeni evde Superonline altypaısı olmadığı için sözleşmeyi iptal edebiliyorum. Superonlina 100TL paket hlainde para veriyorum içinde TV+ bana biraz yüksek geliyor açıkçası. TürkNet uygun gibi geldi ama aranızda kullananlar veya bilenler varsa bilgilendirebilir mi?

2 Hafta beklersen ayrıca büyük şehirde oturuyorsan ve 85 lira gözünden çıkarabilirsen (bunlar en kötü ihtimal) sorun yok.
5 Günde hiçbir sorun olmadan internet promotelediğim arkadaşlarım var, ek 10TL'ye 100Mbit internet alıyorsun.
Çabuk benim kodu kullan ikimiz de kazanalım deyip illa TürkNet'i bağlatmaya çalışanlar gelmeden.

Müşteri hizmetleri yok bildiğin varsada hayalet gibi. Ben TürkNet'e kullandım Millenicom, NetSpeed hepsinde sorun yaşadım. 50 Mbps'lik paket seçtim TürkNet'e 15 üstü çok ama çok nadir gördüm. Ping desen bursada oturuyorum. 80'nin altına hiçbir zaman inmedi. Bu sorunu tek ben yaşamıyorum benim bulunduğum semteki herkes yaşıyor. Şu an Türk Telekom kullanıyorum 50 Mbps down 8 Mbps upload 86 TL. Pingim Türkiye hariç 20-40 arası dolaşıyor. Çok nadirende Overwatch'ın sunucuları bana göre ping konusunda berbat 70 oluyor. Diğer türlü düşük. Tek tevsiyem denemen sadece ama Superonline'da fiber kullanıyorsan. Hızın kaç bilmiyorum iyise kalman.

İnternetiniz gittiğinde sövdüğünüz ama faturayı öderken şükrettiğiniz sağlayıcı. İnternet kesintileri genelde TT kaynaklı oluyor ve hemen sistem otomatik arıza kaydı oluşturuyor. Evinize ekip yönlendiriliyor. Aslında TT kullanıyorsunuz gibi bir şey. Yıllarca Türk Telekom kullandım, müşteri hizmetleri var mı var ama saatlerce bekledikten sonra bağlanan kişi de Türknet'in yaptığı şeyin aynısını yapıyor, arıza kaydı oluşturuyor. Eğer illa ki internetim kesildiğinde biriyle konuşayım dersen tavsiye etmem ama diğer türlü ben memnunum.

Hesap arayüzünden mesaj attığınızda genelde gün içi şikayet kontrol edilip cevap veriliyor, neden telefonları ile kafayı bozdunuz anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı