Türknet Sözleşme İmzalanmadan Abone Olunur mu?

Yok herhangi bir işlem başlatamazlar. Dediğim gibi bir süre sonra seni ararlar o zaman belirtirsin yada turknet destek twitter sayfasından ordakilere de söyleyebilirsin. Haziran başında sözleşmen bitiyorsa bu ayın son haftası başlat işlemlerini, Türknet karşılayacak sonuçta, sonunda bitiyorsa Mayısın son haftası başvuru yaparsın tabi geçmek istiyorsan.(ttnin ne kadar çıkaracağı belli olmaz). Yada son haftaya kadar bekle sana kalmış. Ama ttyi kapattırıp Türknete 0dan açtırma, direk geçiş yap.

O sözleşmede kağıtların tekinde gün/ay/yılda yılı yazmayı unutmuştum, yeniden evrak yollamak zorunda kalmıştım. O belgeler olmazsa olmaz. Türknetin kötülüğüne gelicek olursa, bi kez problem başlarsa bitmez ama problem çıkmazsa gayet ucuza internet sahibi oluyorsun.

Birde şöyle bir durum var bunlara bana kullanıcı adı ve şifre yolladılar. Ancak ben hiçbir evrak yollamadım. Bu evrede vazgeçtiğimi beyan ettim. Panele girince ayın 1'inden itibaren internet kullanımı falan yazıyor ama veriler yok haliyle 0 indirme vs yaptıgım için. Benim çekincem şu herhangi bir fatura vs çıkartmasınlar. Zaten büyük ihtimalle sözleşmem bitmesine yirmi gün kala falan yapıcam ama şu -e kadar ibaresi benbi korkutuyor. TTnet 2 mpbs upload veriyor ancak turknet testindede 2 mbps upload cıkıyor düşüş olmasın istiyorum o yüzden vazgeçtim.

Bir de şöyle bir durum var bunlara bana kullanıcı adı ve şifre yolladılar. Ancak ben hiçbir evrak yollamadım. Bu evrede vazgeçtiğimi beyan ettim. Panele girince ayın 1'inden itibaren internet kullanımı falan yazıyor ama veriler yok haliyle 0 indirme vs yaptığım için. Benim çekincem şu herhangi bir fatura vs çıkartmasınlar. Zaten büyük ihtimalle sözleşmem bitmesine yirmi gün kala falan yapacağım ama şu -e kadar ibaresi benbi korkutuyor. TTNET 2 Mbps upload veriyor ancak TürkNet testindede 2 Mbps upload cıkıyor düşüş olmasın istiyorum o yüzden vazgeçtim.

Konuya geç ulaştım ama bende de aynı sorun var hiçbir evrak yollamadım 4 gündür arayacaklar iptal ettirmek istiyorum nasıl yapabilirim? Ya da sen nasıl hallettin.

Konuya geç ulaştım ama bende de aynı sorun var hiçbir evrak yollamadım 4 gündür arayacaklar iptal ettirmek istiyorum nasıl yapabilirim? Ya da sen nasıl hallettin.
Abiler çözdünüz mü ben de dün akşam başvuru yaptım ancak çok pişman oldum evrakları falan göndermeyeceğim. Ne zamana kadar arıyorlar yaklaşık? Ağzıma ekmek girmiyor o derece bittim tükendim yahu... Şuan ttnet sözleşmem bitti ttnetle yeni sözleşme imzalayacağım ama turknet abonelik açtırıp ttnetle olan sözleşmemi sabote etmesin. Aşırı gerginim. Bu yüzden ttnetle yeni sözleşme imzalayamadım. Aramaları 1 2 ay sürebilirmiş o vakte kadar gerilmekten mefta olurum yahu. Bunu yaşayıp çözüme ulaşan lütfen bana instagramdan ulaşsın . İnstagram: emrullahakdagg
Abiler çözdünüz mü ben de dün akşam başvuru yaptım ancak çok pişman oldum evrakları falan göndermeyeceğim. Ne zamana kadar arıyorlar yaklaşık? Ağzıma ekmek girmiyor o derece bittim tükendim yahu... Şuan ttnet sözleşmem bitti ttnetle yeni sözleşme imzalayacağım ama turknet abonelik açtırıp ttnetle olan sözleşmemi sabote etmesin. Aşırı gerginim. Bu yüzden ttnetle yeni sözleşme imzalayamadım. Aramaları 1 2 ay sürebilirmiş o vakte kadar gerilmekten mefta olurum yahu. Bunu yaşayıp çözüme ulaşan lütfen bana instagramdan ulaşsın . İnstagram: emrullahakdagg
Abiler çözdüm, turknetin sitesinden desteğe turknete katılmayacağımı, belgeleri yollamayacağımı, başvurumu silmek istediğimi yazdım. 24 saat içinde telefondan aradılar, aynı şeyleri söyledim ve başvurumu sildiler. Herkese geçmiş olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı