TürkNet'e abone olunur mu?

Kablonet altyapınız varsa Türknet'e dönüp bakmamanızı öneririm. Sorun mu oldu; ararım, arıza kaydı olarak işlerler ve bir saat içinde ekipler gelir, sorunu halleder ve gider (Ankara'da durum böyle). Önce sokağı, sokakta sorun yoksa binayı, binada sorun yoksa dairenizi kontrole gelirler ve elbet sorun çözülür. En azından muhattabınız var.

50Mbps download / 5Mbps upload + TV Paketi + Sinema paketi 85TL civarına veriyorlar. Bunun 100Mbps versiyonunu isterseniz de 95TL civarı bir şey ödüyorsunuz. 19:00-00:00 arası ilk pakette 20Mbps, ikinci pakette yanlış hatırlamıyorsam 25-30Mbps'e hız düşmesi yaşanabiliyor. Şahsen ben hep karşılaşmadım hız düşmesiyle, yoğunluk olduğu zamanlar sistem tarafından, o saatler içinde hız otomatik olarak DÜŞÜRÜLEBİLİYORMUŞ. Her zaman düşüş yaşayacağınızı sanmam, en azından ben o saatler içinde dahi pek düşmeyle karşılaşmıyorum. Karşılaşsam bile yazılan değere kadar düşürülmeyebiliyor. Fiyat sizin için uygunsa, en iyi seçimin Kablonet olacağını düşünüyorum.

Dünyada herkese verecek kadar ip adresi yok. Bu yüzden tüm operatörler bir tane wan ip'yi CGNAT ile birden çok kişiye vermek zorunda. Bazen CGNAT cihazları olmayan yoğun kullanım olmayan bir yerde olursan şansına wan ip verilebiliyor ama seni temin ederim orası biraz kalabalıklaştığında o cihaz oraya kurulur. Yani olayın ne Turknet'le ne de sorununla alakası var. Bu olay 2010'dan beri böyle...
Ben ilk bağlandığımda da cgn vardı ama bu kadar köt değildi internet. Adamlar yeni müşteri alıyorlar ama yeni ip/cihaz yatırımı yapmıyorlar. Biz parasını her ay ödüyorsak yıllardır bunları yapmaları lazım.

Ben türknetten zor kurtuldum aman diyim geçme sakın superonline kullanıyorum biraz fazla veriyorum ama hizmet kalitesi güzel durumun müsaitse tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı