TürkNet vs. Millenicom

meola147

Kilopat
Şu an internet hızım o kadar düşük ki 10 Mbps indirme. Kocaeli Türk kablo, (Düzce'de yaşıyorum oysa), 0.62 upload hızı. Milleni 52 Mbps hız vaad ediyor. Tabii daha düşük de gelebilir diyor. Türk net garanti 35 Mbps diyor. Sizce değişim yapmak ınternet'te güzel bir değişiklik yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 İSS'yi de kullanmış biri olarak söyleyebilim ki kesinlikle TürkNet. Ama halihazırda kullandığın internetin de, altyapında bir sıkıntı varsa değiştirmeden önce hallettirsen daha iyi olur. Çünkü 2 İSS ninde kendine ait elemanları yok ve altyapıyla ilgili bir sorun olduğunda yardımcı olamıyorlar. Ayrıca modemini belirtmemişsin ama ADSL modem 16Mbps'den fazla veremiyor. Eğer yoksa VDSL modem alman yararına olur.

2 ISS'yi de kullanmış biri olarak söyleyebilim ki kesinlikle TürkNet. Ama halihazırda kullandığın internetin de, altyapında bir sıkıntı varsa değiştirmeden önce hallettirsen daha iyi olur. Çünkü 2 ISS'ninde kendine ait elemanları yok ve altyapıyla ilgili bir sorun olduğunda yardımcı olamıyorlar. Ayrıca modemini belirtmemişsin ama ADSL modem 16Mbps'den fazla veremiyor. Eğer yoksa VDSL modem alman yararına olur.

Aynen arkadaşa katılıyorum TürkNet'ten gelen elemanların hiçbir şeyden anladığı yok ankastreniz hangisi diye bana sorunca gönderdim gittim elektrikçi arkadaşımı alıp kendimiz bağladık.

İkisi de birbirinden beter firmalar birisi 1 ayda internet bağlayamaz birisinin müşteri hizmetleri telefonu açmaz. Benim sana önerim altyapı varsa Superonline ya da Vodafone.

Geri
Yukarı