TürkNet vs Millenicom

Ben bu 1 ay önce bu dönemlerde Millenicom'a başvurmuştum. Maksimum 1 haftada gelir dediler. 10gün geçti gelmeyince TürkNet'e geçtik. Gayet hızlı memnunum. Müşteri hizmeti açısından yazınca cevap veriyorlar hatta arıyorlar bile. Arada kesilebiliyor ama şu anlık 30-35 hız alıyorum. Geçmeyi düşünürseniz 1 ay ücretsiz kodu verebilirim.
Oda şans İşi 2 günde modem kurulumu yapıldı 4. günde modemim kullanıma açıldı modemde güzel bir modem vdsl ve tplink 300 mbps kadar hız desteklior baya güzelbi modem

Türknet kullanan birçok yayıncı var, tanıdığım arkadaşlarım da var memnun olan ama müşteri hizmetlerinin olmaması bile almamak için sebeptir. Çoğu müşterisi zorlu bir süreçten geçiyor. Türknet'i önermiyorum.
Türk telekom interneti yaptırdım ancak sistemde ıp adresim gözükmüyor ve modem takılı değil olarak gözüküyor. Ancak internete girebiliyor ve servis sağlayıcım türknet olarak gözüküyor sanırım komşumun internetini benim eve aynı kablodan bağladılar. İlginç bir durum. Neyse devam (ke). 😄

Türk telekom interneti yaptırdım ancak sistemde ıp adresim gözükmüyor ve modem takılı değil olarak gözüküyor. Ancak internete girebiliyor ve servis sağlayıcım türknet olarak gözüküyor sanırım komşumun internetini benim eve aynı kablodan bağladılar. İlginç bir durum. Neyse devam (ke). 😄
ücret ödüyormusunuz?

Arkadaşlar altyapım 60 Mbps VDSL destekliyor Millenicom 35 Mbps'e kadar hız veriyor. VDSL modemle beraber 91 TL.
TürkNet ise 12 Mbps hız verebileceğini söylüyor 75 TL. Modem fiyatı dahil değil.

Sizce hangisi?

1.5 yıla yaklaştı Millenicom kullanıyorum söylediği hızlardan hiç aşağı düşmedim sorun veya kopma olursa ya arıyorum ya da işim olursa WhatsApp'dan mesaj bırakıyorum çok rahat tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı