TürkNet yalın internet dönemi ve fiyat artışı

Online işlemlere girdiğinizde direkt olarak önünüze aşağıdaki yazı geliyor. 1 Temmuz 2020 itibariyle fiyatlar değişiyor. Bununla birlikte yalın internet hizmeti de sunmaya başlıyorlar. Kullanıcılar dilerse tek bir butona basarak yalın internete geçiş işlemini başlatabiliyor. Yalın internete geçen müşterilerden mevcut tarifelerinden 3 TL düşüleceği bilgisi de yer alıyor. 3 TL bana epey az geldi.

Ekran Görüntüsü (13).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizlere telefondan mesaj gelmedi mi? Gelen elektronik posta da fiyattan bahsetmiyor fakat telefona gelen mesaj:
"Değerli Turknet'li hizmetimizin fiyatı 1 Temmuzdan itibaren 98 TL olacaktır :(("
"İsterseniz Yalın bir pakete geçip sadece internet hizmeti alarak 98 TL yerine 95 TL ödeyebilirsiniz"
Gözümüz aydın..
Ben TürkNet'e geçeli daha 1 ay oldu. Şimdilik daha mesaj falan gelmedi. Faturam çıkmış mı diye kontrol için online işlemlere girmiştim. Önüme birden bu çıktı.

Hocam sizlere telefondan mesaj gelmedi mi? Gelen elektronik posta da fiyattan bahsetmiyor fakat telefona gelen mesaj:
"Değerli Turknet'li hizmetimizin fiyatı 1 Temmuzdan itibaren 98 TL olacaktır :(("
"İsterseniz Yalın bir pakete geçip sadece internet hizmeti alarak 98 TL yerine 95 TL ödeyebilirsiniz"
Gözümüz aydın..
Kendi altyapılarını mı kullanıyorsun yoksa TT altyapısı üzerinden türknet mi?

Aynı değerlede hizmeti TT 120 TL gibi bir fiyata veriyor.Eki Görüntüle 582633
Telefonla başvuru yaparsanız baya kampanya var. Bilgilendirmesini yaparlar. 50 Mbit olan paketi telefon dahil 104,90 TL'ye kullanıyorum. Kamuda çalışanlar için geçerli bir kampanya. Bunun dışında öğrenciler için de buna yakın bir fiyatlandırması olan kampanya var.

Türk Telekom'a ait olduğu için altyapı benim oturduğum yerde diğer internet servis sağlayıcılarına artık ne yapıyorsa sürekli lag ve paket kaybı sorunu oluyor. En sonunda mecbur tekrar TT'ye dönünce sorunların hepsi ortadan kalktı.

Başlıkta neden fiyat artışı yazılmış o kısmı anlayamadım. Fiyatı artan nedir?

1.5 senedir Türknet kullanıcısıyım, 1 gün bile telefonu kullanmadım. Kurdurmadım bile. Gereksizdi, kullanmayan çok vardı. Bence iyi oldu yalın hizmet tercihi sunulması. Ha 3 TL az derseniz o sizin fikrinizdir, saygı duyarım. Ben gayet normal buluyorum. 100 Mbps paket için 85 TL ödüyordum, şimdi 82 TL ödeyeceğim. Hemen yalına geçmek için talebi verdim.
Hocam 92 tl ödeyeceksiniz
10 TL zam geldi Genel olarak

Geri
Yukarı